Izvēlies savu ceļojumu

Galamērķis

Ceļojuma veids

Ceļojuma laiks

Ceļojuma budžets

Vjetnama

Eksotiskais ekskursiju ceļojums uz Vjetnamu atklās nelielu valsti ar vētrainu vēsturi. Vjetnama ceļotājus piesaista ar savu neparastumu un noslēpumainību, kā arī ārkārtīgi skaistajām ainavām. Eksotiskais ekskursiju ceļojums uz Vjetnamu ir iespēja kaut nedaudz.

no 1699 EUR

Taizeme – Bangkoka un Puketa

Spilgtas emocijas, iespaidi, iepazīšanās ar valsti – viss paliks atmiņā ilgi, un Jūs noteikti vēlēsieties atgriezties šeit vēlreiz! Kristālzils ūdens, palmas un daba, paliks ilgi tev atmiņā.

no 1129 EUR

Indonēzija – Atpūta Bali salā

Balī sala, tā ir īsta austrumu eksotika, džungļi, baltas smilšu pludmales, kalni dūmakā klāj tropu meži. Daudz interesantu un aizraujošu vietu, kas spēj piesaistīt pat visprasīgākos tūristus. Saulains laiks ir praktiski visu gadu.

no 1599 EUR

Taizeme – Singapūra

Spilgtas emocijas, iespaidi, iepazīšanās ar valsti – viss paliks atmiņā ilgi, un Jūs noteikti vēlēsieties atgriezties šeit vēlreiz! Kristālzils ūdens, palmas un daba, paliks ilgi tev atmiņā.

no 1299 EUR

Šrilanka – Mazais Brīnums

Aizveriet acis… Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām?
Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantācijas, sajūsminošu ēdienu, vienmēr patiesi smaidošus iedzīvotājus, siltu klimatu, bagātu vēsturi, visskaistākās balto smilšu pludmales un debeszilu okeānu.

no 1759 EUR

Malaizija (Pasakainā sala Borneo un dinamiskā Kualalumpura)

Malaizija – valsts ar kontrastiem un smaidu! Ir fantastiska daba, bagātīga savvaļas dzīvniekiem, bezgalīgi plašas sniegbaltas pludmales un mūsdienu pilsētas debesskrāpji. Izvēloties minēto programmu jūs varat apvienot visus šos brīnumus vienā aizraujošā ceļojumā un baudīt neaizmirstamu atpūtu.

no 1290 EUR

KLASISKĀ ITĀLIJA

Ļaujieties atpūtas ceļojumam uz Itāliju un atklājiet tās interesanto vēsturi, baudiet gardos itāļu ēdienus. Ar mākslas dārgumiem tā ir bagātāka kā neviena cita Eiropas valsts.

no 635 EUR

Ekspedīcija uz Ziemeļrietumu Argentīnu

Argentīna tiek uzskatīta par viseiropiskāko valsti Latīņamerikā. Argentīnas steiks un tango ir slavens visā pasaulē. Iepazisti Ziemeļrietumu Argentīnas kultūru un tās mantojumu.

no 2390 EUR

Francijas Rivjēra

Maigais klimats, tropiskie ziedi un smaragdzilā Vidusjūra, Francijas Rivjēru ir padarījusi par tūristu iecienītu vietu. Ieraugi aristrokātu ievērības vietas savām acīm.

no 835 EUR

GALĪCIJA UN SENĀ KASTĪLIJA

Spānijas ziemeļrietumu daļa – Galīcijas province ir pasaulē slavena ar Santjago de Kompostellas katedrāli un svētceļnieku ceļa galapunktu.

no 985 EUR