Izvēlies savu ceļojumu

Galamērķis

Ceļojuma veids

Ceļojuma laiks

Ceļojuma budžets

sete_cidades_azoras__celojums_baltatour

AZORU SALAS LIELDIENĀS

Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots maršruts, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks.

Cena: 739 €
srilanka-celojums-baltatour

ŠRILANKA – MAZĀ PARADĪZE

Izbraudiet pasakaino ceļojumu uz Šrilanku!
Savvaļas ziloņi, tējas plantācijas, viena no senākājām Šrilankas pilsētām Kandija, Sigirijas klints, Indijas okeāns… Tā ir tikai maza daļiņa no pasakainajiem skatiem un iespaidiem ko piedāvā Šrilanka!

Cena no 1450 €
image0923

Starp Avataru lidojošiem kalniem

Beidžinga, Siaņa, Čžanczjacze, šanhaja – iepazīsti Ķīnas burvīgo dabu un iespaidīgos arhitektūras pieminekļus!

Cena no 1831 €
image65a3

Peru maģija

Amazone, indiāņu ciltis, gleznainas ainavas, peldošās salas un iespaidīgi vēstures pieminekļi, kas iepazīstina ar seno Peru kultūru!

Cena no 2277 €
tibeta-baltatour

Pasaules jumts

Ceļojums uz Tibetu – tā ir labākā iespēja pabūt uz „Pasaules jumta”, augstkalnu plato ar visbrīnišķīgākajiem kalniem pasaulē, un iepazīties ar budisma ievērojamākajām vietām un relikvijām!

Cena no 2136 €
singapura-baltatour

Malaizija un Singapūra

Malaizija – viena no attīstītākajām Dienvidaustrumāzijas reģiona valstīm. Tā ir valsts ar bagātu kultūras mantojumu, ārkārtīgi krāšņu dabu un paradīze atpūtniekiem un gardēžiem. Aicinām Jūs iepazīties ar šo valsti!

Cena no 2277 €
svazilendas-sievietes-baltatour

Lielais Dienvidāfrikas ceļojums

Šīs Dienvidāfrikas valsts viesus gaida bezgalīgas savannas, divu okeānu pludmales, nacionālie parki, dabas rezervāti un klusi tuksneši.

Cena no 2495 €
safari-baltatour

Kenijas safari

Brīvdienas Kenijā sākas ar safari. Safari sākas Kenijā. Safari svahili valodā nozīmē “ceļot”. Ceļojumu uz Āfriku sākam ar Keniju – Āfrikas safari galvaspilsētu. Safari katrā ziņā nav medības. Safari – tā ir garīga vienotība ar dabu!

Cena no 2028 €
image7d51

Japāna. Iepazīšanās

Te dzīvo septītā lielākā pasaules tauta. Japāna ir mononacionāla valsts, kurā 99% iedzīvotāju ir japāņi. Iepazīsti Japānas galvaspilsētu – kā esošo, tā vēsturisko, dabu, arhitektūru un kultūru!

Cena no 2824 €
japana-baltatour

Japāna

Ceļojums uz Japānu – tas ir sava veida japāņu nācijas iekšējais skaistums, ko slēpj ultramodernas tehnoloģijas, izzināšana. Samuraju kodekss un geišu skola, sumo un melodiskās haikas, kabuki un origami!

Cena no 2882 €
baltatour-iata
baltatour-alta
baltatour-flymeaway
baltatour-goadventure
baltatour-airbaltic
baltatour-luxexpress
baltatour-sandals
baltatour-sixt