Izvēlies savu ceļojumu

Galamērķis

Ceļojuma veids

Ceļojuma laiks

Ceļojuma budžets

Vjetnama

Eksotiskais ekskursiju ceļojums uz Vjetnamu atklās nelielu valsti ar vētrainu vēsturi. Vjetnama ceļotājus piesaista ar savu neparastumu un noslēpumainību, kā arī ārkārtīgi skaistajām ainavām. Eksotiskais ekskursiju ceļojums uz Vjetnamu ir iespēja kaut nedaudz.

no 1699 EUR

Taizeme – Bangkoka un Puketa

Spilgtas emocijas, iespaidi, iepazīšanās ar valsti – viss paliks atmiņā ilgi, un Jūs noteikti vēlēsieties atgriezties šeit vēlreiz! Kristālzils ūdens, palmas un daba, paliks ilgi tev atmiņā.

no 1129 EUR

Indonēzija – Atpūta Bali salā

Balī sala, tā ir īsta austrumu eksotika, džungļi, baltas smilšu pludmales, kalni dūmakā klāj tropu meži. Daudz interesantu un aizraujošu vietu, kas spēj piesaistīt pat visprasīgākos tūristus. Saulains laiks ir praktiski visu gadu.

no 1599 EUR

Taizeme – Singapūra

Spilgtas emocijas, iespaidi, iepazīšanās ar valsti – viss paliks atmiņā ilgi, un Jūs noteikti vēlēsieties atgriezties šeit vēlreiz! Kristālzils ūdens, palmas un daba, paliks ilgi tev atmiņā.

no 1299 EUR

Šrilanka – Mazais Brīnums

Aizveriet acis… Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām?
Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantācijas, sajūsminošu ēdienu, vienmēr patiesi smaidošus iedzīvotājus, siltu klimatu, bagātu vēsturi, visskaistākās balto smilšu pludmales un debeszilu okeānu.

no 1759 EUR

Malaizija (Pasakainā sala Borneo un dinamiskā Kualalumpura)

Malaizija – valsts ar kontrastiem un smaidu! Ir fantastiska daba, bagātīga savvaļas dzīvniekiem, bezgalīgi plašas sniegbaltas pludmales un mūsdienu pilsētas debesskrāpji. Izvēloties minēto programmu jūs varat apvienot visus šos brīnumus vienā aizraujošā ceļojumā un baudīt neaizmirstamu atpūtu.

no 1290 EUR

Taizeme. Bangkoka – Kvai upe – Pataija – Ko Čanga

Košas emocijas, iespaidi, iepazīšanās ar Taizemi – tas paliks atmiņā vēl ilgi un Jūs noteikti vēlēsieties te atgriezties vēlreiz.

ŠRILANKA – MAZĀ PARADĪZE

Izbraudiet pasakaino ceļojumu uz Šrilanku!
Savvaļas ziloņi, tējas plantācijas, viena no senākājām Šrilankas pilsētām Kandija, Sigirijas klints, Indijas okeāns… Tā ir tikai maza daļiņa no pasakainajiem skatiem un iespaidiem ko piedāvā Šrilanka!

Cena no 1450 €

Starp Avataru lidojošiem kalniem

Beidžinga, Siaņa, Čžanczjacze, šanhaja – iepazīsti Ķīnas burvīgo dabu un iespaidīgos arhitektūras pieminekļus!

Cena no 1831 €

Peru maģija

Amazone, indiāņu ciltis, gleznainas ainavas, peldošās salas un iespaidīgi vēstures pieminekļi, kas iepazīstina ar seno Peru kultūru!

Cena no 2277 €