Izvēlies savu ceļojumu

Galamērķis

Ceļojuma veids

Ceļojuma laiks

Ceļojuma budžets

Romantiska nedēļas nogale Santorīni salā

02.11.2017.-05.11.2017.
Santorīni ir viena no tām vietām uz zemeslodes, par kuru gandrīz katram ir zināms priekšstats, pat pirms pasakainā Grieķijas sala ir apciemota. Tas ir romantiķu un skaistuma mīļotāju galamērķis, vieta uz kurieni doties tiem, kuri vēlas šo burvību baudīt nesteidzoties, atgūstot ikdienā pazaudēto dvēseles harmoniju, nevis ievilkt kārtējo ķeksīti apmeklēto vietu sarakstā.

no 549 EUR

Kaboverde Valsts svētkos 18.novembris

20.11.2017.
Bultas kontūrai līdzīgā salu valsts Kaboverdes Republika atrodas Atlantijas okeāna dienvidaustrumos, 800 km uz dienvidiem no Kanāriju salām. Masu tūrisma nesabojāts, tropiskā klimata, saules un siltā okeāna ūdens lutināts, arhipelāgs kļūst arvien iekārojamāks galamērķis arī tiem, kas „ visu jau ir redzējuši un visur bijuši”.

Parma Valts svētkos 18.novembris

18.11.2017.
Parma ir galvaspilsēta Itālijas ziemeļu reģionam un provincei, kuras ražojumus pazīst ikviens. Katrs ir dzirdējis par Parmas šķinķi un sieru, par Verdi un Lambordžini.

no 449 EUR

Kaboverde Jaunajā gadā

30.12.2017.
Bultas kontūrai līdzīgā salu valsts Kaboverdes Republika atrodas Atlantijas okeāna dienvidaustrumos, 800 km uz dienvidiem no Kanāriju salām. Masu tūrisma nesabojāts, tropiskā klimata, saules un siltā okeāna ūdens lutināts, arhipelāgs kļūst arvien iekārojamāks galamērķis arī tiem, kas „ visu jau ir redzējuši un visur bijuši”.

no 1099 EUR

PORTU NOVEMBRĪ

Jūs, protams, varat iztikt apskatot tikai brīnišķīgo Portugāles galvaspilsētu Lisabonu, kur viss ir domāts cilvēku ērtībām, vai arī gozējoties Algarves lieliskajās pludmalēs, taču patiesā šīs zemes garša būs izjūtama Portu – pilsētā ar neatkārtojamu vecā un jaunā, tipiskā un pārnacionālā harmoniju, ar Douru upi, kas lēni izlīkumojusi cauri majestātiskiem, vīnogulāju terašu apjoztiem kalniem šeit sastopas ar Atlantijas okeānu, ar Dienvidu krāsainību un sajūtu, ka esat visā tajā iekšā, bet reizē – ka viss jums slīd garām kā sena, romantiska un burvīga filma.
17.11.2016: Rīga 06:30 09:00 Portu
20.11.2016: Portu 20:30 02:30 Rīga

Cena no 549€

Nedēļas nogale Vīnē

Vīne tiek uzskatīta par Eiropas sirdi, kurā Jūs neatstās svētku sajūta jebkurā gadalaikā. Vīnē var apskatīt gan greznas pilis, gan koptus parkus un dārzus, gan romantiskas vecpilsētas ieliņas.

Cena no 534 €
maska-venecija-baltatour

Nedēļas nogale Venēcijā

Pilsēta uz ūdens un zem ūdens… Ne mēs, ne mūsu pēcnācēji nepiedzīvos Venēcijas nogrimšanu, vien romantiskā nolemtības aura piešķir šai skaistajai pilsētai neatkārtojamu burvību.

Cena no 619 €
kolizejs-roma baltatour

Nedēļas nogale Romā

Iepazīsti senās Romas vēstures mantojumu un pavadi lieliski laiku ar labu cilvēku kompāniju, baudot Itālijas piedāvāto kultūru!

Cena no 755 €
Eifeļa tornis pariīze francija baltatour

Nedēļas nogale Parīzē

Parīze pilnā krāšņumā – Elizejas lauki, Triumfa arka, Eifeļtornis, Trokadero laukums, Opera, Vienības laukums, Parīzes Dievmātes katedrāle, Vendome laukums, Luvra, Monmarts. Greznās Versaļas apskate.

Cena no 705 €
vinogas-baltatour

Gardēžu un vīna baudītāju brīvdienas

Ja vēl vīna baudīšanu var apvienot ar gardiem ēdieniem un Mozeles upes ielejas dabas skaistuma baudīšanu, tad labākas brīvdienas grūti iedomāties. Aicinām jūs doties garšu baudas pilnā ceļojumā uz Vācijas vīnadārziem.

Cena no 335 €