Izvēlies savu ceļojumu

Galamērķis

Ceļojuma veids

Ceļojuma laiks

Ceļojuma budžets

MAIRIS_BRIEDIS_DORTMUNDE

HUCK vs MAIRIS BRIEDIS

01.04.2017 Dortmund

CENA no 435 EUR
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

KORSIKA MAIJA BRĪVDIENĀS

Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem. Korsika nav īsti franciska, jo pievienojusies Francijas republikai tikai deviņpadsmitā gadsimta vidū, bet tajā pat laikā devusi Francijai tās dižāko vadoni Napoleonu Bonapartu. Korsika arī nav līdz galam dienvidnieciska, jo, peldoties tirkīza zaļuma ūdeņos, Jūsu skatiem paveras robotas un sniegotas kalnu virsotnes. Šī trešā lielākā Vidusjūras sala ir tās mežonīgākā, dabiskākā un patiesākā daļa.

Cena: 599 €
polignano_a_mare_italija_baltatour_celojums_atputas_brauciens

APŪLIJA UN BARI

Apūlija ir nepelnīti maz izcelts Itālijas reģions, kas lepojas ar senākajiem olīvkokiem pasaulē, trulli mājiņām, kas iekļautas UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā un autentisku itāļu dzīvesveidu. Augstākās kvalitātes olīveļļa un vīns ir Apūlijas vizītkarte.

Siltā saule un nedaudz laiskais dienas ritējums – Itālijas vidiene ir īstā vieta, kur Lieldienās sākt svinēt pavasari!

Cena: 549 €
maljorka_baltatour_celojums_lieldienu_brivdienas

PALMA DE MALJORKA LIELDIENĀS

Baleāru salas ir Spānijai piederošs arhipelāgs Vidusjūras rietumu daļā. Tas sastāv no četrām lielām salām- Maljorkas, Menorkas, Ivisas, Formenteras – un vairākām mazākām. Kopā salas veido vienu no 17 Spānijas autonomajiem apgabaliem un provinci ar galvaspilsētu Palmu. Ar pasakainām dabas ainavām, lieliskām pludmalēm, sauli 10 stundas 300 dienas gadā un gandrīz gadsimtu spodrinātu viesmīlības industriju, Baleāru salas ir kļuvušas par vienu no iemīļotākajiem atpūtnieku galamērķiem Eiropā.

Cena: 569 €
lieldienas_celojums_feru_salas

FĒRU SALAS

Ceļojums nav domāts vētrainas naktsdzīves vai pilsētas burzmas mīļotājiem.
Uz Fēru salām dodas tie, kas tepat Eiropā vēlas atrast neskartu dabu, elpu aizraujošas ainavas, tūristu pūļu nesabojātu, autentisku vidi. Ne velti žurnāla National Geographic lasītāji pagājušajā gadā arhipelāgu izvēlējās par gada uzvarētāju konkursā Must see! ( Jāredz!).

Cena: 749 €
coimbra-baltatour

PORTU NOVEMBRĪ

Jūs, protams, varat iztikt apskatot tikai brīnišķīgo Portugāles galvaspilsētu Lisabonu, kur viss ir domāts cilvēku ērtībām, vai arī gozējoties Algarves lieliskajās pludmalēs, taču patiesā šīs zemes garša būs izjūtama Portu – pilsētā ar neatkārtojamu vecā un jaunā, tipiskā un pārnacionālā harmoniju, ar Douru upi, kas lēni izlīkumojusi cauri majestātiskiem, vīnogulāju terašu apjoztiem kalniem šeit sastopas ar Atlantijas okeānu, ar Dienvidu krāsainību un sajūtu, ka esat visā tajā iekšā, bet reizē – ka viss jums slīd garām kā sena, romantiska un burvīga filma.
17.11.2016: Rīga 06:30 09:00 Portu
20.11.2016: Portu 20:30 02:30 Rīga

Cena no 549€
Lisabona-Baltatour-3

Lisabona Lieldienās

Ja Jūs vēl neesat bijuši Lisabonā, Jums ir laimējies – Jūs nokļūsiet vienā no skaistākajām un tūristiem draudzīgākajām Eiropas pilsētām.
Portugāles galvaspilsētā dzīvo 2 miljoni iedzīvotāji un tā, tāpat kā Roma, atrodas uz 7 pakalniem Težu upes kreisajā krastā. Tā atrodas ļoti izdevīgā ģeogrāfiskā stāvoklī starp Eiropu, Āfriku un Ameriku. Lisabonas rajons, kas arābu kundzības gados bija viena no smalkākajām pilsētas daļām un kurā saglabājies visvairāk iezīmju no Lisabonas, kāda tā bija pirms lielās zemestrīces.

Cena no 599 €
3001047528_17bc312a50_z

Transilvānija Rudens skolēnu brīvlaikā

Ceļojums piemērots: visiem, kurus interesē bagātīgs vēstures un kultūras mantojums kā arī skaisti dabasskati vienā no attālākajiem Eiropas nostūriem, uz kurieni ceļotāji dodas reti.
Sibiu ir pilsēta Rumānijā – vēsturiskajā Transilvānijas reģionā ( atcerieties taču Drakulas dzimteni!). Tai cauri tek Sibinas upe un pilsētas dienvidos paceļas Dienvidkarpatu kalni.
Sibiu izsenis bijusi visvāciskākā no tagadējās Rumānijas teritorijā atrodošajām pilsētām – par to liecina ne tikai iedzīvotāju demogrāfiskais sastāvs līdz pagājušā gadu simteņa vidum, bet pilsētas arhitektūra un sakoptība, kas varbūt nav tik raksturīga citām Rumānijas pilsētām.

Cena no 449 €
nedelas-nogale-Vine-4-Baltatour

Nedēļas nogale Vīnē

Vīne tiek uzskatīta par Eiropas sirdi, kurā Jūs neatstās svētku sajūta jebkurā gadalaikā. Vīnē var apskatīt gan greznas pilis, gan koptus parkus un dārzus, gan romantiskas vecpilsētas ieliņas.

Cena no 534 €
maska-venecija-baltatour

Nedēļas nogale Venēcijā

Pilsēta uz ūdens un zem ūdens… Ne mēs, ne mūsu pēcnācēji nepiedzīvos Venēcijas nogrimšanu, vien romantiskā nolemtības aura piešķir šai skaistajai pilsētai neatkārtojamu burvību.

Cena no 619 €
baltatour-iata
baltatour-alta
baltatour-flymeaway
baltatour-goadventure
baltatour-airbaltic
baltatour-luxexpress
baltatour-sandals
baltatour-sixt