Izvēlies savu ceļojumu

Galamērķis

Ceļojuma veids

Ceļojuma laiks

Ceļojuma budžets

spa.68213919_std

Amber Sea Hotel & Spa

Burvju masāžas meistaru pieskāriens aiznesīs Jūs nirvānā, bet taizemiešu ārstnieciskā masāža, izmantojot punktu enerģijas un plūsmas stimulācīju Jūsu organismu efektīvi atjauninās.

Cena no 136€
baltic-beach-sport-sporta-komplekss_20160426051001_b2ugw_031_800x600

Baltic Beach Hotel & Spa Dienas programma

Vai ikdienas steiga ir Jūs pārņēmusi un nekas vairs nespēj sagādāt prieku, un vasaras sezona ir pienākusi par agru – steidzami nepieciešams glābiņš Jūsu figūrai? Vai varbūt vienkārši vēlaties izbaudīt lieliskas brokastis un veldzējošu Spa jau no paša rīta!
Baltic Beach Hotel &Spa dienas Spa programmas ir parūpējušās par to visu. Jums atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko!

Cena no 25€
SPA-arensburgg-baltatour

Arensburg Boutique Hotel & SPA

„Arensburg Boutique Hotel & Spa” atrodas Igaunijā, Sāremā salā, Kuresāres vecpilsētas galvenajā ielā. Viesnīcas arhitektūra un interjers apvieno moderno ar seno un izsmalcināto. Šajā viesnīcā īpašs un neatkārtojams interjers ir piemeklēts arī katrai istabai.
Viesnīcas numuriņos nodrošināts luksuss un komforts: fēns, LCD televizors, kabeļtelevīzija, tiešā pieslēguma telefons, Wi-Fi u. c.
„Arensburg Boutique Hotel & Spa” restorāni
Vēlā krēslas stundā varat baudīt vakariņas divos izcilos restorānos “Restoran Muusa” un „Arensburg, savukārt brokastu bufetes galds būs klāts restorānā „Lounge Muusa”.

Cena no 155 €
sauna-baltatour

Palangos Vetra

„Palangos vetra” ir pazīstama ar savu oriģinālo un mūsdienīgo arhitektūru un interjeru. Viesnīca atrodas netālu no slavenās gājēju ielas Palangā, aptuveni 400 metrus no jūras, tajā ir 29 plaši un mājīgi numuri, kā arī divas konferenču telpas, elegants restorāns, baseins, sauna, džakuzi, tvaika sauna un internets. „Palangos vetra” ir pirmā viesnīca Palangā, kas ieguva 4 zvaigznes. Lai saglabātu augsta līmeņa viesnīcas statusu, tā ir nesen renovēta. Vairākiem viesnīcas numuriem viena siena ir stiklota vai ir plašs balkons.
Viesnīcas atsaucīgais personāls rūpēsies par Jums ciemošanās laikā, piedāvājot arī vēlās reģistrēšanās iespēju pulksten 14.00 vai pat 16.00.

Cena no 78.50 €
massage-Baltatour

Hotel Jūrmala SPA

Hotel Jūrmala Spa ir vieta, kur baudīt neaizmirstamu atpūtu, aizbēgt no ikdienas stresa un burzmas, gūt iedvesmu jaunām idejām.Hotel Jūrmala Spa ir mūsdienīga kūrvieta un konferenču centrs.Viesnīca ir veidota moderna un mūsdienīga, un tās telpas ir piemērotas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tā atrodas 25 kilometru attālumā no Latvijas un visas Baltijas galvaspilsētas Rīgas, Latvijas senākajā un gleznainākajā kūrortpilsētā Jūrmalā, tikai pāris simtu metru no Rīgas jūras līča zeltainās pludmales.Tā kā Jūrmalā ir zaļumu pārpilnība, zeltainas smiltis un neaizmirstamas pludmales, tā visos laikos bijusi populāra vieta atpūtai un veselības uzlabošanai. Izcilā kūrvieta atrodas pašā Jūrmalas centrā – Jomas ielā, kas ir pilsētas galvenā izklaides un tirdzniecības artērija.

Cena no 45 €
tervise_paradise-baltatour

Tervise Paradiis & SPA Pērnava

Tervise Paradiis ir unikāls relaksācijas centrs Pērnavā, kur trodas gan relaksācijas, gan ārstniecības procedūru SPA nodaļa, mūsdienīga 4 zvaigžņu viesnīca ar skatu uz jūru, ūdens un brīvā laika centrs ar Igaunijas lielāko ūdensparku, dažādi restorāni un bāri, kā arī iespējas organizēt seminārus.

Cena no 53 €
baltatour-iata
baltatour-alta
baltatour-flymeaway
baltatour-goadventure
baltatour-airbaltic
baltatour-luxexpress
baltatour-sandals
baltatour-sixt