Cena no 3743 €

Brazīlija visā pasaulē pazīstama kā futbola un sambas, skaistās Riodežaneiro, necaurejamu mūžamežu un, protams, viskrāšņāko karnevālu zeme – kupli tropiskie lietusmeži mijas ar vareniem kalniem, mežonīgi džungļi ar daudzmiljonu megapolēm, lieliskas pludmales un lielas upes!

Cena no 3743.00 EUR

Brazīlija visā pasaulē pazīstama kā futbola un sambas, skaistās Riodežaneiro, necaurejamu mūžamežu un, protams, viskrāšņāko karnevālu zeme. Brazīliju taisnīgi var nosaukt par kontrastu zemi – kupli tropiskie lietusmeži mijas ar vareniem kalniem, mežonīgi džungļi ar daudzmiljonu megapolēm, lieliskas pludmales un lielas upes ar tuksnešainiem klajumiem,  vareni ūdenskritumi ar klusiem okeāna līčiem. Katrs reģions ir īpaša ģeogrāfiska un etniska pasaule.

1.diena. Riodežaneiro

Ierašanās Rio. Tikšanās ar gidu. Transfers uz lidostu. Atpūta.
Vakariņas tipiskā brazīļu restorānā „Churrascaria”. Pēc vakariņām atgriešanās viesnīcā.

2.diena. Riodežaneiro

Brokastis viesnīcā. Izbraukšana ar nelielu vilcienu caur Tižukas tropisko mežu līdz augstākajam kalnam Rio apkārtnē – Korkovado kalnam. Elpu aizraujošs skats uz Jēzus Kristus statuju. Ar plati izplestām rokām tas it kā lidinās virs pilsētas, to svētot un sargājot. Šī statuja ir gan Rio, gan visas Brazīlijas viens no atpazīstamākajiem simboliem.

Pēc ekskursijas brīvais laiks.

3.diena. Riodežaneiro

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks slavenajā Kopakabanas pludmalē. Pēcpusdienā ekskursija uz „Cukurgabala” kalnu (Sugar Loaf).
Izbraucot caur Rio centru ar tā varenajiem banku debeskrāpjiem un koloniālā laikmeta arhitektūru, garām Kandelarijas baznīcai, kas ir precīza Romas baznīcas kopija, jūs piebrauksiet pie Cukurgabala kalna (tā augstums 395 m), kas savu nosaukumu ieguvis tā izskata dēļ un ir viens no spilgtākajiem Huanabaras līča ainavas objektiem. Pacelties augšup var ar trošu dzelzceļu. Apmeklēt šo vietu vakarpusē ir romantiskāk, nav tik karsts, kā arī iespējams noskatīties kādas  sambas skolas priekšnesumus, kas pats par sevi jau ir krāšņs skats.

Vakarā „Mini karnevāla” šovs ar barbekjū. Skaistas mulates krāšņos kostīmos afrikāņu mūzikas pavadībā liks jums aizmirst par visu pasaulē.

4.diena. Riodežaneiro – Fosa de Iguasu

Brokastis viesnīcā. Transfers uz lidostu un lidojums uz Fosu de Iguasu. Transfers uz viesnīcu. Brīvais laiks.

5.diena. Iguasu

Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Iguasu ūdenskritumu. Jūs apskatīsiet ūdenskritumu no Brazīlijas puses. Šis ūdenskritums ir 20 m augstāks un divas reizes platāks par Niagāras ūdenskritumu. Iguasu ūdenskritums sastāv no 275 atsevišķām ūdenskrituma kaskādēm, kas izveidojušie vietā, kur Iguasu upe ietek Paranas upē, kas ir otra lielākā upe Dienvidamerikā. Ūdenskrituma platums sasniedz 3 km. Pēc caurtekošā ūdens apjoma (1750 kub.m/s) Iguasu ūdenskritums ir vislielākais pasaulē. Šis unikālais dabas rezervāts pārsteidz ar floras un faunas daudzveidību. Atgriešanās no ūdenskrituma apskates ar funikulieri, no kura lieliski vērot ūdenskrituma apkārtni.

Pēc tam dosieties uz eksotisko putnu parku, kas aptver 4 ha neskartu subtropisko mežu platības. Unikāls putnu rezervāts, kur jums būs iespēja vērot putnus to dabiskajā vidē. Vairāk nekā 500 putnu sugas no dažādiem kontinentiem mīt šajā parkā. Dažus no tiem var arī pabarot. Rezervātā sastapsiet arī krokodilus, pērtiķus un citus dzīvniekus.

6.diena. Iguasu

Brokastis viesnīcā. Šodien apskatīsiet Iguasu ūdenskritumu no Argentīnas puses.

Pēc ekskursijas brīvais laiks.

7.diena. Iguasu – Manausa

Pēc brokastīm transfers uz lidostu reisam uz Manausu (caur Sanpaulo). Ierašanās Manausā. Pēc ierašanās transfers uz ostu un reģistrēšanās kruīzam pa Amazoni uz kuģa IBEROSTAR AMAZON CRUISE. Kruīza laikā programma „viss iekļauts” (dzīvošana uz kuģa, visas ēdienreizes, bezalkoholiskie un alkoholiskie dzērieni (vietējie un importētie), seifs kajītē, ekskursijas apstāšanās vietās un plašas izklaides programmas gan uz kuģa, gan apstāšanās vietās krastā, izbraucieni ar motorlaivām. Vakaros uz kuģa dzīvā mūzika un izklaides).

Uz kuģa ir 2 restorāni, fitnesa centrs, 2 baseini, džakuzi uz augšējā klāja, veļas mazgātava u.c.
18:00 – atiešana no ostas Manacapuru virzienā. Sagaidot saulrietu uz augšējā klāja kapteinis aicinās uz kokteili, lai iepazītos ar kapteini un komandu. Vakariņas restorānā, dzīvā mūzika, iepazīšanās ar citiem kruīza dalībniekiem.

8.diena. Kruīzs pa Amazoni

Pēc agrām brokastīm fotosafari Rio Manacapura. Izbrauciens ar laivām pa Igarapés e Igapós. Tālāk – “Lago do Jacaré”. Pusdienas uz kuģa. Pēcpusdienā piraju medības, putnu un aligatoru vērošana. Vakariņas uz kuģa augšējā klāja vērojot saulrietu .

9.diena. Kruīzs pa Amazoni

Agras brokastis. Kuģis pienāk Lago Janauaka. Pēc izkāpšanas krastā varēsiet vērot vietējo floru.
Pēc atgriešanās uz kuģa gājiens līdz Igarapé do Rei. Pēc ierašanās jums iespēja vērot putnus, aligatorus un citus džungļu dzīvniekus. Vakarā – muzikāls vakars uz kuģa augšējā klāja. Atvadu vakariņas ar folkloras šovu .

10.diena. Kruīzs pa Amazoni – Riodežaneiro

Agras brokastis vietā, kur satek divas upes – Rio Negro un Rio Solimos -“encontro das áquas”. Ierašanās Manausā. Transfers uz lidostu. Reiss uz Riodežaneiro. Pēc ierašanās tikšanās ar gidu un transfers uz viesnīcu. Brīvais laiks.

11.diena. Riodežaneiro – Busios

Brokastis viesnīcā. Transfers uz kurortu atpūtai pie okeāna.

Busios – apm. 130 km uz ziemeļiem no Rio, atrodas vienreizēji skaista vieta. No neliela zvejnieku ciematiņa šis rajons pārvērties par slavenību iecienītu kūrortu. Buzios tagad ir populārs un te atpūšas slaveni aktieri, mākslinieki, dzejnieki un rakstnieki. Ūdens te ir kristāldzidrs, jūra mierīga. Ikkatrs no divdesmit līcīšiem ar lieliskām pludmalēm savaldzinās jūs ar neatkārtojamu skaistumu. Buzios klimats ir īpašs – mēreni sauss un ļoti atgādina Vidusjūras klimatu.

Tā kā te praktiski nav ziemas, kūrorts ir aktīvs visu gadu, 7 dienas nedēļā un 24 stundas diennaktī. Slavenā Bridžita Bardo, reiz viesojusies šajā kūrortā, teica: „Ja uz šīs planētas ir paradīze, tā ir Buzios!” Buzios atradīsiet izklaidi katrai gaumei – pa dienu aktīva atpūta uz ūdens, vakaros jūs gaida neskaitāmie bāri un restorāni.

12.- 15.diena.

Atpūta kūrortā.

16.diena. Riodežaneiro

Transfers uz Rio. Reiss uz Rīgu.

Izmaksas

Cena 1 personai EUR  no

Viesnīcu kategorija 2-vietīgā numurā 1-vietīgā numurā
3* 3743.00 EUR 4682.00 EUR
5* 4290.00 EUR 5820.00 EUR

Cenā iekļauts

Cena bērnam uz pieprasījuma.
3-vietīga izmitināšana nav iespējama Amazones kruīza laikā.

 • Aviobiļete Rīga-Riodežaneiro-Rīga ekonomiskajā klasē ar lidostu nodokļiem
 • Visi transferi individuāli pēc maršruta
 • Iekšzemes lidojumi Riodežaneiro-Foz de Iguasu-Manausa-Riodežaneiro
 • Visas naktis izvēlētās kategorijas viesnīcā, izņemot 7.-10.dienas
 • Brokastis, izņemot Amazones kruīza laikā „viss iekļauts”
 • Angļu valodā runājoša gida pakalpojumi ekskursiju un tranferu laikā
 • Individuālas ekskursijas pēc programmas
 • Ceļojuma medicīniskā un nelaimes gadījumu apdrošināšana

Cenā nav iekļauts

 • Personīgie tēriņi
 • Papildu ekskursijas
 • Brazīlijas vīza
 • Viss, kas nav minēts sadaļā „cenā iekļauts”