Cena: 490 €

Trogira – Splita – Plitvices Nacionālais parks – Omiša – Raftings pa Cetinas upi – Dubrovņiks – Mostara – Kravices ūdenskritums – Bračas sala
10 dienas
Izbraukšana: 14.07 un 12.08.2017

1.diena. Rīga – Polijas/Čehija.

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija/ Čehija. Nakts viesnīcā.

2.diena. Polija/Čehija – Horvātija. Trogira.

Brokastis. Tranzīta brauciens – Čehija – Austrija – Slovēnija – Horvātija. Nakts viesnīcā.

3.diena. Trogira – Splita.

Brokastis. Atpūta pie jūras, vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Dalmācijas pilsētas (par papildus samaksu: 25 €).
Trogira, pilsētiņa uz salas Adrijas jūras krastā, tā ir vissenāk apdzīvotā vieta Dalmācijas piekrastē, (UNESCO). Vecpilsētas senatnīgās ieliņas, akmens nami un cietoksnis, lieliski saglabājušies vēsturiskie pieminekļi: pilsētas vārti, Sv.Laurentija katedrāle, pilsētas rātsnams, lodžija, lielā pils un Sv.Marka tornis, aristokrātu pilis.
Splita, kur antīkos laikos dzīvoja Romas imperators Diokletiāns (3./4.gs.), viņa valdīšanas laikā celtā pils ir vienīgā no Romas imperatoru pilīm, kas saglabājusies līdz mūsdienām, (UNESCO), apskatīsim arī Zelta un Sudraba vārtus, Sv.Duje katedrāli, Jupitera templi, Horvātijas slavenāko cilvēku pieminekļus un valdzinošo jūras krastmalu ar simtgadīgajām palmām. Atgriešanās viesnīcā.

4.diena. Plitvices ezeri.

Brokastis. Atpūta pie jūras, vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Plitvices ezeri (par papildus samaksu: 35 €).
Plitvices Nacionālais parks, (UNESCO), kur dažādos līmeņos izvietojušies 16 smaragdzaļi un kristāltīri ezeri, savā starpā savienoti ar vairāk nekā 90 ūdenskritumiem, burbuļojoši strautiņi un baltais dolomīts – tā ir Plitvices ezeru burvīgā pasaule. Jūs gaida brauciens ar kuģīti pāri ezeram un elektrovilcieniņu, neaizmirstamas pastaigas dabā, tā parks atklās savu neaprakstāmo skaistumu. Parkā neliela atpūta, pusdienu pauze un suvenīru iegāde. Atgriešanās viesnīcā.

5.diena. Omiša un raftings pa Cetinas upi.

Brokastis. Atpūta pie jūras, vai izbraukuma ekskursija Nr.3: Omiša (par papildus samaksu: 20 €).
Omišas kūrorts atrodas gleznainā vietā, kur Cetinas upe cauri Dināru kalniem izlauzusi ceļu uz Adrijas jūru, šī pilsēta ir slavena ar vēsturisko mantojumu kā pirātu pilsēta, jo senatnē pirātu kuģi slēpās Cetinas upes grīvā un uzbruka Venēcijas flotei. Tagad pilsētā atrodamas labākās smilšainās pludmales Horvātijā, vecpilsēta ar seniem cietokšņiem, simtgadīgiem namiem, dievnamiem, zivju restorāniem un suvenīru veikaliņiem. Brīvais laiks.
Raftinga nobrauciens pa Cetinas straujo kalnu upi (par papildus samaksu: 36 €) ir neaizmirstams piedzīvojums 11 kilometru garumā, tas ved cauri gleznainam kanjonam, brauciena laikā, bez nelielas adrenalīna devas, varēs baudīt upē peldes. Drošība garantēta, jo plostus pavada pieredzējuši un instruktori. Atgriešanās viesnīcā.

6.diena. Dubrovņiks. 

Brokastis. Atpūta pie jūras, vai izbraukuma ekskursija Nr.4: Dubrovņiks (par papildus samaksu: 35 €).
Ceļosim gar gleznaino Adrijas jūras piekrasti garām nelielām pilsētiņām, jūras līčiem un salām līdz Dubrovņikai, kuru apskatīsim vietējā krieviski runājoša gida pavadībā. Viduslaikos Dubrovņika netika pakļauta ne varenajai Venēcijas republikai, ne Osmaņu impērijai, tāpēc saglabājusi greznus arhitektūras pieminekļus: ar mirdzošām marmora plāksnēm klātas ieliņas, vienu no vecākajām Eiropas aptiekām, Dominikāņu un Franciskāņu klosterus, strūklakas, masīvos cietokšņus un varenos aizsargmūrus. Brīvajā laikā pusdienu pauze, iespējas peldēties Dubrovņiku pludmalē, pastaigāt pa pilsētas aizsargmūriem, apmeklēt seno aptieku vai sakrālās mākslas izstādi Franciskāņu klosterī, aizbraukt ar kuģīti uz tuvējo Lokruma salu.
Atgriešanās viesnīcā.

7.diena. Bosnija – Hercogovina. Mostara, Kravices ūdenskritums.

Brokastis. Atpūta pie jūras, vai izbraukuma ekskursija Nr.5: Bosnija – Hercogovina. Mostara, Kravices ūdenskritums (par papildus samaksu: 35 €).
Hercogovines simbols ir Mostaras pilsēta, kuras vecpilsēta ir saglabājusi turku laiku mantojumu ar īpašo austrumu kolorītu – mošejas ar slaidajiem minaretiem, katoļu un pareizticīgo dievnamus, turku pirti, pilsētas simbolu – slaveno tiltu pāri Neretvas upei, kā arī seno varkaļu amatnieku tirdziņš Kujundžiluk ar iespējām iegādāties skaistus seno amatnieku suvenīrus un rotas lietas. Pilsētas apskates laikā apmeklēsim mošeju un bagāta turku tirgoņa māju.
Neskartās dabas apbrīnas vērtu skaistumu novērtēsim Trebižatas upes dabas parkā, kur no 28m augstuma krīt varenais Kravices ūdenskritums, peldēsimies ūdenskrituma pakājē. Atgriešanās viesnīcā.

8.diena. Adrijas jūras kruīzs – Bračas sala, Bolas kūrorts. 

Brokastis. Atpūta pie jūras, vai ekskursija: Adrijas jūras kruīzs – Bračas sala, Bolas kūrorts (par papildus samaksu: 32 € + 10 € tranzīta brauciens turp/atpakaļ).
Horvātijai pieder vairāk nekā 1000 salas un tikai pavisam neliela daļa no tām ir apdzīvotas. Izbaudot braucienu pa Adrijas jūru, viesojoties kādā no salām, var patiesi novērtēt šīs zemes neatkārtojamo skaistumu! Brauciens uz Omišu no kurienes sākās ceļojums pa Adrijas jūru. Panorāmas brauciens ar kuģīti – „zivju pikniks” gar Adrijas jūras piekrasti līdz gleznainajai Bračas salai, kas ir lielākā un slavenākā visā Dalmācijā, jo tieši no šīs salas baltā akmens ir celtas daudzi ievērojami arhitektūras pieminekļi visā pasaulē. Brauciena laikā baudīsim vietējo vīnu un svaigi grilētas zivis. Boles kūrortā sauļosimies un peldēsimies slavenajā „Zelta raga” pludmalē, atklātā jūrā, kristāldzidrā ūdenī.
Atgriešanās viesnīcā.

9.diena. Horvātija – Slovēnija – Austrija – Čehija – Polija.

Brokastis. Agri no rīta dodamies mājupceļā. Tranzīta brauciens cauri Horvātijai, Slovēnijai, Austrijai un Čehijai līdz viesnīcai Čehijas/Polijas robežas zonā. Nakts viesnīcā.

10.diena. Mājupceļš līdz Rīgai. 

Brokastis. Tranzīta brauciens pāri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.

Ceļojuma cena:
€ 490.00 (1 vieta autobusā)
€ 640.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 200.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)
€ 65.00 (uzlabots numurs bāzes viesnīcā Horvātijā (renovēts un ar gaisa kondicionieri) – piemaksa no cilvēka)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
– Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
– Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
– Nakšņošana 2-3* viesnīcās, 2 un 3-vietīgos numuros, ar brokastīm;
– Horvātijā dzīvošana ir paredzēta numuros bez renvācijas un bez kondicioniera (Low Cost room) / Hotel Medena (www.hotelmedena.com);
– Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
– Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 6 € ( līdz 65 gadiem) / 12 € ( 65+);
– izbraukuma ekskursija Nr.1 – Trogira un Splita – 25 €;
– izbraukuma ekskursija Nr.2 – Plitvices Nacionālais parks – 35 €;
– izbraukuma ekskursija Nr.3 – Omiša 20 €;
– izbraukuma ekskursija Nr.4 – Dubrovņiks – 35 €;
– izbraukuma ekskursija Nr.5 – Bosnija – Hercogovina –35 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! 
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; Nr.5; = Maksājot Rīgā = 130.00 €.

– Ekskursija “Adrijas jūras kruīzs – Bračas sala, Bolas kūrorts” – 32 € + tranzīta brauciens uz Omišu 10 €;
– Raftinga nobrauciens pa Cetinas upi – 36 €;
– Splitā katedrāle un Jupitera templis – 30 HRK;
– Plitvices Nacionālais parks – 180 HRK ( jūlijs, augusts), 110 HRK ( maijs, sept, oktobris);
– Dubrovņika franciskāņu vai dominikāņu klosteris – 35 HKR;
– Dubrovņika akvārijs – 40 HKR;
– Dubrovņikā pastaigas pa pilsētas mūriem – 90 HKR;
– Mostaras mošeja 3 €;
– Turku māja no 16.gs. – 3 €;
– Jūras kruīzs – 35 €;
– Piemaksa par uzlabotu numuru Horvātijā (Economy istaba/renovēta un ar gaisa kondicionieri) – € 65.00 no cilvēka

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.