no 1099 EUR

30.12.2017.
Bultas kontūrai līdzīgā salu valsts Kaboverdes Republika atrodas Atlantijas okeāna dienvidaustrumos, 800 km uz dienvidiem no Kanāriju salām. Masu tūrisma nesabojāts, tropiskā klimata, saules un siltā okeāna ūdens lutināts, arhipelāgs kļūst arvien iekārojamāks galamērķis arī tiem, kas „ visu jau ir redzējuši un visur bijuši”.

1.diena: Rīga – Sau Visente

Izlidošana no Rīgas lidostas 30.12.2017. plkst.01.15., Ielidošana Sau Visente lidostā 8:10
08:10 no lidostas transfers uz viesnīcu
Brīvais laiks vai 10:00 ekskursija par papildus samaksu (55 €)
Šīs ekskursijas laikā izstaigāsim vēlreiz Mindelu pilsētas centru un iegriezīsimies mākslas un amatniecības muzejā un Mindelu kultūras centrā.
Apskatīsim māju, kurā dzīvoja „baskājainā dīva” Cezārija Evora.
Pēc tam dosimies uz darbnīcu, kur mums parādīs stīgu instrumentu izgatavošanas procesu un sniegs nelielu koncertu.
Apstāsimies arī salas metereloģiskajā stacijā, no kuras paveras lieliska panorāma uz līci un pilsētu. Ekskursijas noslēgumā – pusdienas. (Cenā iekļauts: transports, gida pakalpojumi, pusdienas un ieejas maksa stīgu instrumentu izgatavošanas darbnīcā )

Ekskursijas ilgums 4-5 stundas.

2.diena: Sau Visentes salas un tās galvaspilsētas Mindelu apskates ekskursija

Brīvais laiks vai 9:00 ekskursija  Sau Visentes salas un tās galvaspilsētas Mindelu apskates ekskursija (55 €)

Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms apstāsimies skatu laukumā Fortim, no kura paveras panorāma, kas ietver līci un Mindelu pilsētu. Tālāk dosimies apskatīt municipālo un zivju tirgu un Zvaigznes laukumu. Turpinājumā brauksim uz nelielu zveinieku ciematu Kaļau, kas atrodas salas austrumos, izdzisuša vulkāna krāteri un Praia Grande – brīnišķīgu pludmali, kas stiepjas vairāku kilometru garumā.
Pēc pusdienām dosimies apskatīt salas dabas parku, kurā iekļauta Sau Vicentes augstākā virsotne Monte Verde. Pēc tam apmeklēsim Baia das Gatas ( jeb Kaķeņu līci), kur varēs nopeldēties. Atpakaļceļā uz viesnīcu izbrauksim caur interesantu zvejniekciemu Salamansa. (Cenā iekļauts transports, gida pakalpojumi, pusdienas)

Ekskursijas ilgums 8 stundas.

3.diena: Atpūta

4.diena: Brīvais laiks vai 7:15 ekskursija par papildus samaksu (69 € ) uz Santu Antau salas ziemeļaustrumiem.
Pēc ierašanās Portu Novu, ar minibusiem dosimies izpētīt salas ziemeļaustrumus. Dosimies augšup kalnos apskatīt vulkānu Kova, Krusta smaili un fotografēt pasakaino skatu pāri Paula ielejai.
Izbraucot cauri zaļām ielejām un vērojot tropu dabu nonāksim ciematiņā Paul, kur ieturēsim pusdienas. Pēc tam sekos citu šajā salas daļā esošo ciematu – Ribeira Grande, Ponta do Sol, Fontaiņas apskate.
Pēc atgriešanās Portu Novu, ar kuģi dosimies atpakaļ uz Sau Visentes salu.  (Cenā iekļauts transports, kuģa biļetes, gida pakalpojumi, pusdienas).

Atgriešanās viesnīcā 18:00 – 18:30

 

5.diena: Brīvais laiks vai 7:30 ekskursija par papildus samaksu (69 €) Santu Antau salas dienvidrietumi.

Šīs ekskursijas laikā apskatīsim Santo Antao salas dienvidrietumu daļu. Pēc izkāpšanas Portu Novu ostā, vispirms apskatīsim pozolana – jeb vulkānisko izmešu depozītus, kurus izmanto cementa rūpniecībā.
Tālāk dosimies uz Lažeduš, kurā tiek realizēts lauksaimniecības attīstības projekts. Te mums būs iespēja apmeklēt vietējo veikalu, kurā mūs pacienās ar Kaboverdes tipiskajiem produktiem.
Pēc tam brauksim rietumu virzienā uz Pīļu strauta ieleju, kuru iekļauj gandrīz vertikālas klintis kā arī Altu Mira ieleju. Netālu atrodas visaugstākā salas virsotne Tope de Koroa (1980m).
Pēc pusdienām, apskatīsim Ribeira da Kruž, kur lauksaimniecisko ražošanu ievērojami uzlaboja irrigācijas sistēmas izveidošana.
Ekskursijas noslēgumā atgriezīsimies Portu Novu un ar kuģi dosimies atpakaļ uz viesnīcu Sau Visentes salā. (Cenā iekļauts kuģa biļete, transports, gida pakalpojums, pusdienas)

Atgriešanās viesnīcā 18:00 – 18:30

20:00 ekskursija par papildus samaksu (37 €) Mindelu naktī (Cenā iekļauts vakariņas un muzikālais priekšnesums)

6.diena: Brīvais laiks

15:00 Transfērs uz lidostu.

Lidojums Sau Visente 04.01.2018. plkst.17:30  –  Ielidošana Rīgā 25.11.2017. plkst. 5:50

Cenā iekļauts: 

  • Lidojums Rīga – Sau Visente
  • Bagāža
  • Nakšņošana viesnīcā (Hotel Oasis Porto Grande 4***)
  • Jaunā gada vakariņas un izklaides ekskursijas
  • Brokastis

Cenā nav iekļauts: 

  • Apdrošināšana
  • Papildus ekskursijas
  • Ēdienreizes un dzērieni, kas nav iekļauti
  • Dzeramnaudas
  • Viss kas nav iekļauts sadaļā “Cenā iekļauts”