no 635 EUR

Ļaujieties atpūtas ceļojumam uz Itāliju un atklājiet tās interesanto vēsturi, baudiet gardos itāļu ēdienus. Ar mākslas dārgumiem tā ir bagātāka kā neviena cita Eiropas valsts.

Roma – Sjena – Piza – Venēcija – San Marino – Rimini – Roma
(8 dienas / 7 naktis )

1.diena (piekdiena): Rīga – Roma
Ielidošana Romas lidostā. Grupas trasfērs uz 3* viesnīcu (netālu no pilsētas centra). Atkarīgs no ielidošanas laika, brīvais laiks Romā. Vakariņas restorānā. Nakts viesnīcā.

2.diena (sestdiena): Roma
Brokastis viesnīcā. 3 stundu gara ekskursija 8:30 krieviski runājoša gida pavadībā Vatikāna muzejā (ieejas biļetes nav iekļautas cenā) un Sv. Pētera katedrāle.Brīvais laiks vai papildus ekskursija pa seno rajonu Trastevere 17:00 (nav iekļauta cenā, 30 EUR), kur interesentiem būs iespēja nobaudīt tipiskos Romas ēdienus. Otrajā dienas daļā brīvais laiks vai 19:30 iespējama vakariņas ar šova programmu (nav iekļauta cenā, 50 EUR)
Vakariņas restorānā vai viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.

3.diena (svētdiena): Roma – Sjenna – Florence – Montekatīni
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Sjennu. Brīvais laiks pilsētas mūsdienīgajā daļā vai papildus ekskursija krieviski runājoša gida pavadībā pilsētas vesturiskajā daļā (nav iekļauta cenā). Vēlāk došanās uz Florenci un 1,5 stundu gara ekskursija krieviski runājoša gida vadībā pa pilsētu. Brīvais laiks vai papildus ekskursija gida pavadībā pa Piti pili (15 EUR+15 EUR ieejas biļete) (vai Ufici galeriju, atkarībā no biļešu pieejamības, kas nav iekļautas cenā).
Izmitināšana 3* viesnīcā Montekatīni un vakariņas.
Nakšņošana viesnīcā.

4.diena (pirmdiena): Montekatīni
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks pilsētas Montekatīni apmeklējumam vai papildus brauciens uz Pizu, un 1,5 stundu gara ekskursija pa pilsētu krieviski runājoša gida vadībā (nav iekļauta cenā, 45 EUR). Pēc ekskursijas pieturvieta tipiskos Toskānas laukos, kur varēs nobaudīt tradicionālos pusdienas (nav iekļautas cenā). Pēc pusdienām atgriešanās Montekatīni. Pārbrauciens uz Lido de Jesolo (vai Padova, vai citu tuvāko pilsētu Venēcijai). Izmitināšana 3* viesnīcā. Vakarā tiek piedāvata papildus ekskursija pa naksnīgo Padovu (nav iekļauta cenā). Vakariņas un nakts viesnīcā.

5.diena (otrdiena): Montekatīni – Venēcija – Rimini
Brokastis. Transfērs ar autobusu līdz laivu piestātnei Venēcijā un brauciens ar kuteri līdz St.Marko laukumam (pārbrauciens ar kuteri nav iekļauts cenā). 1,5 stundu gara ekskursija pa pilsētu krieviski runājoša gida pavadībā. Otrā dienas daļā brīvais laiks vai papildus ekskursija: Dodžu pils (18 EUR), brauciens ar gondolām vai brauciens pa Lielo kanālu ar kuteri (30 EUR). Pēc vēlēšanās pusdienas (nav iekļautas cenā). Pārbrauciens uz Rimini, izmitināšana viesnīcā. Vakariņas un nakts viesnīcā.

6.diena (trešdiena):Rimini – San Marino
Brokastis. Ekskursija krieviski runājoša gida pavadībā pa seno San-Marino.
Atpūta.

7.diena (ceturdiena): San Marino – Roma
Pārbrauciens uz Romu. Dienas otrajā pusē ir 3 stundu gara ekskursija pa pilsētu un vakarā ir iespējama papildus ekskursija „ Naksnīgā Roma” (30 EUR, nav iekļauts cenā). Nakšnošana viesnīcā.

8.diena (piektdiena): Roma – Rīga
Transfērs uz lidostu.
Lidojums uz Rīgu.

Cena no 635 EUR

Par papildus samaksu ir iespēja pagarināt ekskursiju programmu Romā vai atpūtu pie jūras.
Brauciena cenā iekļauts:
• Transporta pakalpojumi un krieviski runājoši pavadoņi
• Grupas transfērs uz/no lidostas Fiuminicio, programmā norādīts kā „PRICES FOR GRAND TOUR ROME”
• Krieviski runājošs gids Romā (6 stundu plaša ekskursija un ekskursija Vatikāna muzejā), Venēcijā (1,5 stundas) un Florencē (1,5 stundas)
• Pieturvieta Siennā musdienīgās pilsētas apskatei
• Pieturvieta San-Marino Republikā
• Izmitināšana viesnīcā: Romā (netālu no pilsētas centra)- 2+2 nakts; Montekatīni 1 nakts; Lido de Jesolo vai Padovā, vai Venēcijas tuvumā – 1 nakts; Rimini- 1 nakts; San Marino- 1 nakts.
• Iekļauta ceļojumu medicīniskā un nelaimes gadījumu apdrošināšana

Brauciena cenā nav iekļauts :
• Papildus ēdienienreizes un dzērieni
• Dzeramnaudas
• Personīgie tēriņi
• Ieejas biļetes un viss, kas nav iekļauts sadaļā „Brauciena cenā iekļauts”, un pašā programmā
• Brīvpratīgās ekskursijas
• Trasfērs no Venēcijas laivu piestātnes līdz St.Marko laukumam ar kuteri
• Austiņas visam tūres laikam 15,00 EUR – obligāti apmaksājams tūristiem uz vietas
• Pilsētas nodoklis viesnīcās
• Viss, kas nav iekļauts sadaļā „Brauciena cenā iekļauts”