Cena: 155 €

Dosimies aizraujošā kruīza izbraucienā pa Donavu, Vahau ielejā, kuras laikā mums būs iespēja aplūkot
arī Dīrnšteinu un Špitci, kā arī vienkārši baudīt burvīgās dabas ainavas ar priežu mežu nosētiem kalniem
un klinšainām kalnu smailēm.

Izbraukšanas datums: 22.06; 24.08 un 21.10.2017
(4 dienas / visas naktis viesnīcās)

1.diena.

Izbraukšana no Rīgas 5:30. Diena ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Čehijā (Brno).

2.diena. 

Bratislava – vīnu degustācija – Brno. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Brno vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Bratislava – vīnu degustācija – Brno (par papildsamaksu: 40 €). Ierašanās Bratislavā. Donavas skaistule, Bratislava gaida viesus un piedāvā doties aizraujošā pastaigā pa pilsētas vēsturisko daļu, vietēja gida pavadībā. Svētā Martina gotiskā katedrāle, elegantais Rātsnams, Mihaila vārti, kam ir grandiozs tornis. Bratislavas pilsētas cietoksnis, Evaņģēliskais licejs, kas saglabājis pagātnes idillisko noskaņu, senlaicīgas ieliņas, droša piļu un cietokšņu arhitektūra, parku klusums un ūdeņiem bagātā Donava. Laipni lūdzam Bratislavā, kur no senseniem laikiem ir saglabājušās labu ēdienu un lieliska vīna tradīcijas. Izbraucot no pilsētas centra vīndaru rajona virzienā būs iespēja iepazīties ar Slovākijas vīniem vienā no tipiskajiem vīna pagrabiņiem, kur degustēsim nacionālos vīnus. Atgriežamies Brno. Čehijas otrā lielākā pilsēta ir bagāta ar leģendām – no akmenī pārvērstām jaunavām līdz pat pūķim, kurš patiesībā bijis krokodils. Brno noteikti ir vērts apmeklēt, lai aplūkot pilsētas laukumus, krāšņo Svēto Pētera un Pāvila katedrāli, milzīgo Špilberkas cietoksni, kas pieredzējis karadarbību 16. gadsimti Zviedrijas iebrukuma darbību laikā. Ekskursija pastaigājoties, vietēja gida pavadībā. Nakts viesnīcā Brno.

3.diena. 

Kruīzs pa Donavu Vahau ielejā – Vīne. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Brno vai izbraukuma ekskursija Nr.2: kruīzs pa Donavu Vahau ielejā – Vīne (par papildsamaksu: 40 €). Unikālais kruīza brauciens pa Donavau cauri Vahau ielejai no Kremsas līdz Melkai (par papildsamaksu: 25 €, iekļaujot Dīrnšteinu un Špitce). Pati ielēja atrodas starp Kremsu un Melku, un starp austriešiem uzskatāma par populāro vietu braucieniem ar kuģīti. Pateicoties vīndarībai šī ieleja pie Donavas ir patīkams reģions mierīgai atpūtai. Augstu virs Donavas upes pāri Vahau ielejai dominē krāšņākais Austrijas baroka stila klosteris – Melkes abatija, dibināta 11.gs. Bābenbergu valdīšanas laikā, kad Melke bija hercogistes centrs. Dīrnšteina ir vel viena interesanta vieta Vahau ielejā – šeit atrodas pilsdrupas, kura kādreiz kalpoja par ieslodzījuma vietu Anglijas karalim Ričardam Lauvas Sirdīm. Apkartēja ainava ir burvīga – pārsvarā priežu mēžu kalni ar klinšainam smailēm. Dosimies uz Austrijas galvaspilsētu – Vīnī. Ekskursija pastaigājoties, vietēja gida pavadībā. Pastaigas sākums no Vīnes operas, muzikālās nācijas simbola, valdošā Hābsburgu dinastija dievināja mūziku, vairāki valdnieki paši komponēja un galmā aicināja labākos Eiropas mūziķus Mocartu, Gliku, Haidnu, Bēthovenu, Šūbertu, Štrausus u.c. Imperatoru rezidence Hofburga, mūsdienās valsts prezidenta rezidence un kanceleja, nacionālā bibliotēka, spāņu jātnieku skola, dārgumu krātuve un muzeji. Gājēju iela Grābene aizved līdz vecpilsētas „sirdij” Sv. Stefana gotiskajai katedrālei, kas ir viena no skaistākajām Eiropā. Ringštrāse un Vīnes „vitrīne” – lieliskās celtnes; Parlaments, rātsnams, Burgteātris, Mākslas un Dabas zinātņu majestātiskie muzeji. Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu – Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā Vīnē! Nakts viesnīcā Brno.

4.diena. 

Brokastis viesnīcā. Mājupceļš. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena:

€ 155.00 (1 vieta autobusā)

€ 235.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

€ 70.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

– Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;

– Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

– Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

– Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

– Medicīniskā apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);

– izbraukuma ekskursija Nr.1: Bratislava – vīnu degustācija – Brno: 40 €;

– izbraukuma ekskursija Nr.2: kruīzs pa Donavu Vahau ielejā – Vīne: 40 €;

*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = 70.00 €.

– Kruīzs pa Donavu: 25 €;

– Vīnu degustācija: 15 €;

– Vīnes muzeji: no 10 €;

– Pusdienas: no 15 €;

SVARĪGI !!!

* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.

* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.

* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.

* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.

* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.

* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.

*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.

– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.

– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arīrepatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vaismagas saslimšanas gadījumā.

– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.

– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, taiskaitā pases, drošībai.