Cena no 2277 €

Malaizija – viena no attīstītākajām Dienvidaustrumāzijas reģiona valstīm. Tā ir valsts ar bagātu kultūras mantojumu, ārkārtīgi krāšņu dabu un paradīze atpūtniekiem un gardēžiem. Aicinām Jūs iepazīties ar šo valsti!

Cena no 2277 EUR

Malaizija – viena no attīstītākajām Dienvidaustrumāzijas reģiona valstīm.
Tā ir valsts ar bagātu kultūras mantojumu, ārkārtīgi krāšņu dabu un paradīze atpūtniekiem un gardēžiem. Lielāko daļu teritorijas klāj mūžzaļie tropu meži (palmas, kokveida papardes, mūžzaļie ozoli, rododendri, lauri), augstie mežu masīvi mainās ar pļavām, jūras piekraste un salas vilina ar dzidro ūdeni un plašajām pludmalēm.
Tāpēc aicinām Jūs iepazīties ar šīs valsts interesanto vēsturi, skaisto dabu un brīnišķīgajām pludmalēm.

1.diena. Kualalumpura

Ielidošana Kualalumpurā. Tikšanās ar gidu, transfērs uz viesnīcu, atpūta.

2.diena. Kualalumpura

Brokastis viesnīcā. 9:00 pilsētas apskates ekskursija.
Ekskursija sāksies pašā pilsētas centrā pie senākās mošejas Majid Jamek, kas atrodas Gombakas un Klangas sateces vietā, kur arī ir Kualalumpuras pirmssākumi. 19.gadsimtā „netīrā sateka”, kas tulkojumā ir Kualalumpuras nosaukums, te atradās tikai alvas tirgoņu un ogļraču būdas. Tālāk jūs apskatīsiet Nacionālo monumentu un tam blakus esošo parku. Turpinājumā dosieties līdz sultāna Istana Negara pilij, Nacionālajai mošejai, vecajai dzelceļa stacijas ēkai, Parlamenta ēkai. Pēc tam apskatīsiet Šri Mahamariama svētnīcu, kas celta 1873.gadā un ir viena no skaistākajām Malaizijā.

Visbeidzot, jūs apskatīsiet Neatkarības jeb Merdeka laukumu, kur 1957.gada 31.augustā tika nolaists britu karogs un uzvilkts neatkarīgās Malaizijas karogs. Te atrodas arī Britu tiesas nams (tagad sultāna Abdula Samada pils), kas ir īsts arhitektūras šedevrs. Pēdējais apskates objekts būs slavenie naftas kompānijai Petronas piederošie Twin Towers, kopš 2001.gada 11.septembra visaugstākie dvīņu torņi pasaulē. Šo divu, kukurūzas vālītēm līdzīgo 88 stāvu augsto toŗnu augstums ir 452 metri. Te izvietoti kompānijas biroji, koncertzāle, liels tirdzniecības centrs KLCC. 41.-42. stāvu augstumā atrodas tiltiņš – skatu laukums.
Ekskursijas ilgums 4 stundas, transports – mikroautobuss vai autobuss.
Pēc ekskursijas brīvais laiks.

3.diena. Kualalumpura

Brokastis viesnīcā. 9:30 ekskursija Kualalumpuras apkārtnē.
Šīs ekskursijas laikā jums būs iespēja redzēt lauku iedzīvotāju ikdienu. Jūs apskatīsiet arī savdabīgo kaļķakmens alu templi Batu Caves – ievērojamāko budistu templi Malaizijā. Neaizmirstams būs arī pasaulē lielākās alvas trauku fabrikas (Royal Selangor Pewter Factory) apmeklējums, kurā laikā arī paši varēsiet iemēģināt roku alvas trauku darināšanā. Bez tam apskatīsiet arī Batikas darbnīcu.
Ekskursijas ilgums 4 stundas. Pēc atgriešanās viesnīcā brīvais laiks.
18:00 ekskursija pa naksnīgo Kualalumpuru un vakariņas ar malajiešu nacionālajiem ēdieniem.
Braucot caur naksnīgo Kualalumpuru, varēsiet vērot harmoniju, kas valda dažādu rasu, kultūru un reliģiju sajaukumā. Apskatīsiet Sri Mahamariamana templi, tirdziņu ķīniešu kvartālā. Nobeigumā varēsiet mieloties ar dažādiem malajiešu nacionālajiem ēdieniem un vērot krāšņu folkloras šovu ar  dziesmām un dejām. Ekskursijas ilgums apm. 4 stundas.
Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā.

4.diena. Kualalumpura

Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai papildu ekskursijas.
10:00 ekskursija “Sastapšanās ar ziloņiem”. Šīs ekskursijas laikā jums būs iespēja gan pabarot ziloņus, gan to mugurā doties pastaigā vai peldēties.
Ekskursijas ilgums apm. 8 stundas.
vai
16:30 ekskursija „Kualaselangoras jāņtārpiņi”
Apmeklēsiet Kampungu Kuantanu, kur jūs savaldzinās dīvains un tomēr brīnišķīgs dabas fenomens.
Savām acīm varēsiet vienkopus skatīt tūkstošiem jāņtārpiņu. Pa ceļam apmeklēsiet arī palmu eļļas un gumijas ražošanas ciematus, Melavati fortu. Vakariņās varēsiet baudīt jūras veltes kādā no zvejnieku ciematiem.
Ekskursijas ilgums apm. 5-6 stundas. Ekskursija var tikt atcelta lietus dēļ.
Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā.

5.diena. Taman Negara

Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas. Tikšanās ar gidu un izbraukšana uz Taman Negara nacionālo parku.
Taman Negara – vieta Nr.1 tiem, kas vēlas redzēt īstus džungļus!
Gandrīz pašā Malakas pussalas vidienē atrodas tās galvenais dārgums – senākais tropiskais lietus mežs pasaulē. Taman Negara ir nacionālais parks, kur izveidoti gan īsāki, gan garāki maršruti pastaigām, uzcelti speciāli skatu laukumi un slēpņi savvaļas zvēru un putnu vērošanai.
Laiks ceļā līdz Taman Negarai apm. 4,5 stundas (mašīna + kuteris). Pusdienas pa ceļam.
Izvietošanās viesnīcā Mutiara Taman Negara 4* (vai līdzīga), kas atrodas parka teritorijā.
Vakariņas. Pēc vakariņām nakts izbrauciens džungļos, lai apskatītu šī unikālā rezervāta iemītniekus.

6.diena. Taman Negara

Pēc brokastīm viesnīcā, dosieties nesteidzīgā pastaigā cauri džungļiem uz Tereseka kalnu, kur jūs gaida neaizmirstams piedzīvojums – gājiens pa koku galotnēs iekārtu speciālu trošu tiltiņu.
Pusdienas. Pēc tam brauciens ar laivu pa upi un pelde kristāldzidrās lagūnās un nelielos ūdenskritumos. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas.

7.diena. Taman Negara – Langkavi

Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas, transfers uz Kualalumpuras lidostu un lidojums uz Langkavi salu.
Langkavi – viena no noslēpumainākajām malajiešu salām, kas slavena ne tikai ar savām leģendām un mītiem, bet arī pasakainām dabas ainavām: dūmakā tīti kalni, kaļķakmens alas, mirdzoši ūdenskritumi, gleznainas pļavas ar daudzveidīgu floru un faunu un, protams, lieliskas pludmales ar baltām smiltīm, smaragdzaļu ūdeni un pasakainiem saulrietiem. Lai gan salā ir labi attīstīta infrastruktūra, daba ir praktiski neskarta , kas arī vilina šurp tūristus no visas pasaules.
Transfers uz viesnīcu, atpūta.

8.-12.diena. Langkavi

Atpūta Langkavi. Iespējas labi atpūsties arī makšķerēšanas un niršanas cienītājiem.

13.diena. Langkavi – Singapūra

Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Pēcpusdienā transfers uz lidostu un lidojums uz Singapūru. Transfers uz viesnīcu.

14.diena. Singapūra

Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa Singapūru.
Šī ekskursija jums sniegs ieskatu par šo mūsdienīgo un daudzveidīgo megapoli. Ekskursijas sākums Padangas laukumā, no kura paveras skaists skats uz Singapūras simbolu – statuju, kas attēlo zivi ar lauvas galvu.
Tālāk apmeklēsiet vairākus etniskos kvartālus – Mazo Indiju, ķīniešu kvartālu, arābu kvartālu, Merliona parku, apskatīsiet slaveno hinduistu templi Šri Marriamana. Pēc tam uzbrauksiet Fabera kalnā, no kura labi apskatāma Singapūras panorāma. Pēc vēlēšanās varēsiet pa piekaramo trošu dzelzceļu aizbraukt līdz Sentosas salai. Visbeidzot apmeklēsiet Botānisko dārzu un juvelieru fabriku, kur jūs pārsteigs dziedošas dārgakmeņu gleznas.
Ekskursijas ilgums 4 stundas, transports – mikroautobuss.
Brīvais laiks.

15.diena. Singapūra

Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvais laiks līdz transferam uz lidostu lidojumam uz Rīgu