Cena no 755 €

Iepazīsti senās Romas vēstures mantojumu un pavadi lieliski laiku ar labu cilvēku kompāniju, baudot Itālijas piedāvāto kultūru!

Cena no 755 EUR

1. diena (ceturtdiena): Ierašanās Romā. Transfērs uz viesnīcu un izmitināšana. Brīvais laiks.

 • Par papildus samaksu – Ekskursija “Naksnīgā Roma”  – 41,- EUR bez vakariņām vai 82,- EUR ar vakariņām

Iespējama autobusa un pastaigas ekskursija „ Naksnīgā Roma”. Jūs varēsiet vakarīgajā pilsētā sajust senas pagatnes romantisko atmosfēru. Izbraucot no Republikas laukumam, kur atrodas Hajaba strūklakas, Jūs pabrauksiet garām Izstādes zālei un nokļūsiet Venēcijas laukumā, kur atrodas Nezināmā zaldāta piemineklis un Kapitola pakalns. Kad jūs pabrauksiet garām Romas forumam, Kolizejam, Konstantīna Arkai un Lielajam Cirkam, Jūs ieslīgsiet Romas imperatoriskajā atmosfērā.
Izbraucot uz Tubras rajona piekrasti, Jūs varēsiet iejusties nākamajā laikmetā, Pāvesta valdīšanas laikmetā..Brauksiet garam Gemmo ebreju kvartālam, Sinagogai, diženajai Sv. Eņģeļa pilij un vēl diženākai Sv. Pētera katedrālei. Pabraucot garām  senajām Aurēliešu sienai, kura ir Borgēzu villas parka pamatsastāvdaļa, Jūs ieraudzīsiet visskaistākos Romas vārtus, iekļaujot antīkās sienas, Flaminija portus vai  Tautas vārtus, aiz kuriem redzams apbrīnojamais Tautas laukums, kā arī Pinčiāna vārti. Jūs brauksiet uz Veneto ielu, kas ir Romas saldās dzīves simbols.
Ekskursijas laikā ir paredzētas divas izejas, Navona laukums, kur Jūs varēsiet patīksmināties par slaveno „ Četru upju” (arh.D.L. Bernini) stūklaku un Trevi stūklaku, kur pēc tradīcijas met monētu, lai vēlreiz atgrieztos Romā.
Turpinājumā iespējamas vakariņas tipiskā itāļu restorānā ar nacionālo virtuvi (dzērieni iekļauti).
Pēc ekskursijas Jūs nogādās viesnīcā vai tās tuvumā.

2.diena (piektdiena)

Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija ar autobusu pa Romu (ilgums 2stundas ar iespēju izkāpt un atgriezties autobusā Jums ērtā laikā, komentāri krievu valodā, 11 apstāšanās vietas, lai apskatītu Romas interesantākās vietas, biļetes derīgas 24 stundas) vai ekskursijas (pēc izvēles, par atsevišķu samaksu).

 • Par papildus samaksu – ekskursija uz Vatikāna Muzeju – 58,- EUR
 • Par papildus samaksu – ekskursija “Imperatoriskā Roma”  – 36,- EUR
 • Par papildus samaksu – ekskursija “Itālijas Garša” – 116,- EUR
 • Par papildus samaksu – Borgeze galerija – 40,- EUR

Ekskursija uz Vatikāna muzeju. Ar autobusu un kājām. Sākas Republikas laukumā, kura centrā atrodas Najādu strūklaka. Dosimies gar senajām Aurēlija sienām, kas kādreiz ieskāva seno laukumu, caur Borgēzu villas parku. Braucot gar Flaminjo laukumu aiz sevis atstāsim Porta del Popolo vai Tautas vārtus, kas bija senās pilsētas ziemeļu vārti un Tautas laukumu, kurā slejas Ramzesa II laiku ēģiptiešu obelisks. Piebraucam pie Vatikāna sienām un gids Jūs vedīs uz Vatikāna muzejiem (ieejas biļetes iekļautas ekskursijas cenā). Pa brīnišķīgām vītņu kāpnēm Jūs nokļusiet Gobelēnu galerijā un Ģeografisko karšu galerijā, virzāmies uz Siksta kapellu kurā redzēsiet  slaveno Mikelandželo fresku “Pastarā tiesa”. Atgriešanās viesnīca.
Ekskursija „Imperatoriskā Roma” ( Venēcijas laukums, Romas Forums, Kolizejs, Lielais Cirks, Sv. Pāvila katedrāle). Šī ir ekskursija (kājām un ar autobusu) veltīta Romas dzīves antīkajam laikmetam. Ekskursija sākas Venēcijas laukumā, kura arhitektūra ar Viktora Emanuela II un Nezināmā kareivja pieminekļiem noteikti neatstās Jūs vienaldzīgus. Autobuss Jūs nogādās uz Kapitola paugura pakāju, tālāk iesim kājām. Pa kāpnēm kas celtas pēc Mikelandželo projekta Jūs nokļūsiet uz apskates laukumu no kura paveras apbrīnojams skats uz Romas Forumu. Braucot ar autobusu uz Sv. Pāvila katedrāli redzēsim  Lielo Cirku un Cestija piramīdu. Sv. Pāvila katedrāles apmeklējums. Ekskursija beidzas pie Kolizeja. Pēc tam Jūs atvedīs atpakaļ uz viesnīcu.

3.diena, (sestdiena)

Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai iespējamas ekskursijas par papildus samaksu.

 • Par papildus samaksu – ekskursija “Klasiskā Roma”  – 36,- EUR
 • Par papildus samaksu – eksursija”Tivoli” – 59,- EUR
 • Par papildus samaksu – Neapoles un Pompeja ekskursija– 117,- EUR

Ekskursija “Klasiskā Roma” (apmēram 3 stundas). Ekskursija ar autobusu un kājām paredzēta galveno Romas arhitektūras pieminekļu apskatei. Tā sākas Republikas laukumā ar tā centrā izvietotajām Nojaba strūklakām. Turpinājumā Jūs dosieties pastaigā pa pilsētas vēsturisko daļu, kas atklās tās skaistākos laukumus un strūklakas: Trevi strūklaka, Kolonnu laukums ar centrā izvietotu Marka Aurēlija kolonnu, Montečitorio pils (arhitekts Bernini), Navonas laukums. Papildus visam redzētajam Jums būs lieliska iespēja apmeklēt Panteonu.
Tālāk ar autobusu, pabraucot garām Svētā Eņģeļa pilij, tad šķērsojot Tibru, Jūs nokļūsiet pie Vatikāna. Ekskursijas laikā paredzēts apmeklēt Svētā Pētera katedrāli (izņemot reliģisko svētku laikā), kur Jūs redzēsiet  vienu no Mikelandželo skulpturālajiem šedevriem – “La Pieta”. Atgriešanās viesnīcā vai netālu no tās.
Tivoli ekskursija. Jūs varēsiet apmeklēt un salīdzināt dažādu laikmetu divas ļoti skaistas villas: Romas impērijas laikmeta Adriana un Renesases laikmeta D’Estē villas. Abas atrodas 30 km uz uz austrumiem no Romas, Tiburtīni kalnu pakājē, rajonā, kas bagāts ar minerālūdens avotiem un travertīna atradnēm. Vispirms apmeklēsim  Adrians villu, kas bijusi imperatoru rezidence un kur katra celtne liecina par bijušo diženumu un greznību. Šeit imperators Adrians būvēja monumentus kas viņam visvairāk bija iepatikušies ceļojumos Uz Austrumiem. Tad dosimies uz D’Estē villu – vienu no skaistākajām Atdzimšanas laikmeta rezidencēm. Daudzās strūklakas lieliskajā parkā, kas veidots itāļu stilā, rada apbrīnojamu ūdens, akmens, saules gaismas un ēnas harmonijas izjūtu. Vēlāk atgriežamies viesnīcā.
Neapole – Pompejs (apm.13 stundas). Ceļojums, kas ļauj izjust visu šīs neparastās Vidusjūras valsts kolorītu, izzināt tās vēsturi un redzēt mākslas un arheoloģijas pieminekļus.
Pa Saules autostrādi uz dienvidiem, maršruts iet caur Romas provincēm, gar Romas pilīm. Pusceļā starp Romu un Neapoli atrodas Montekasino abateja, kas slavena ar otrā pasaules kara kaujām. Iebraucot Neapolē, paceļaties uz Pozilipo kalnu, no kura paveras viena no skaistākām Neapoles līča panorāmām. Braucot ar autobusu no skatu laukuma, nokļūstat Merdželīnas ostā, un tālāk par krastmalu, iebraucat vienā no vecākajiem kvartāliem – Santa Lučija jūrnieku kvartālā, kas atrodas netalu no Del Ovo pils, kur veiksiet nelielu apstāšanos. Ekskursija pa pilsētu ietversevī Del Plebisčito, Karaļu pils laukuma, Svētā Franciska Di Raola katedrāles, Svētā Karla teātra, Umberto I  galerijas un izcilā Maskio Andžiojno apmeklējumu. Iebraucat no pilsētas, dodaties uz Pompejām. Šķērsojat Vezuva ieleju, nelielas pilsētiņas: Erkolanumu, Torre Del Greko, Torre Anunciata. Ierodoties Pompejās, pusdienojat kādā restorāniem. Pēc pusdienām sākat pastaigu pa seno pilsētu ar gidu (2 stundas). Aprakta zem pelnu un lavas slāņa Vezuva izvirduma laikā 79. gadā, šī pilsēta ieraudzīja dienas gaismu gandrīz pēc 1700 gadiem un palikusi, kā noburta tāda, kādu to veidoja divas tūkstošgades atpakaļ.
Veselas pilsētas dzīve pārtrūka kādā no parastām dienām. Viena no iespaidīgākām stihijas nelaimēm cilvēces vārdā. Viss tas atstāja neaizmirstamu iespaidu.
Atpakaļceļš uz Romu būs apmēram 3 stundas. Jūs nogādās atpakaļ viesnīcā vai tuvu tai. Ekskursijā iekļauts Kameju un koraļu apstrades rūpnīcas apmeklējums, kuru apstrāde ir tipisks šī reģiona iedzīvotāju rūpalas.

4 diena (svētdiena)

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu. Reiss uz Rīgu.

Izmaksas

Cenā iekļauts

 • Dzīvošana 4 naktis izvēlētajā viesnīcā  ar brokastīm
 • Transfers lidosta – viesnīca – lidosta
 • Apskates ekskursija pa pilsētu „ Klasiskā Roma” (no viesnīcas) ar krieviski runājošu gidu
 • Medicīniskā apdrošināšana

Cenā nav iekļauts

 • Biļetes sabiedriskajā transportā un ieejas biļetes muzejos

Visas viesnīcas atrodas Romas centrā!