Cena no 619 €

Pilsēta uz ūdens un zem ūdens… Ne mēs, ne mūsu pēcnācēji nepiedzīvos Venēcijas nogrimšanu, vien romantiskā nolemtības aura piešķir šai skaistajai pilsētai neatkārtojamu burvību.

Cena no 619.00 EUR

Venēcija iedvesmo ikvienu, kurš pabijis šai svētītajā zemē. Starp citu, zeme – tas ir spēcīgi teikts: pilsēta izvietota uz 118 saliņām, kas saistītas savā starpā ar kanālu tīklu (ap 160 kanālu) un vairāk nekā 400 tiltiem un tiltiņiem. Pilsēta uz ūdens un zem ūdens… Ne mēs, ne mūsu pēcnācēji nepiedzīvos Venēcijas nogrimšanu, vien romantiskā nolemtības aura piešķir šai skaistajai pilsētai neatkārtojamu burvību.

1. diena (piektdiena)

Ierašanās Venēcijas lidostā ar aviokompānijas AirBaltic reisu. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks. Izbraukums ar gondolu. Vakarā brīvais laiks vai papildus ekskursija “Naksnīgā Venēcija” vai koncerta apmeklējums.

2. diena (sestdiena)

Pēc brokastīm apskates ekskursija pa Venēciju un izbrauciens pa Lielo Kanālu. Pēc ekskursijas brīvais laiks.

3. diena (svētdiena)

Pēc brokastīm ekskursija pa salām: Murano, kur XIII gs. savus šedervus radīja slavenā venēciešu stikla meistari. Darbnīcā notiek senā aroda demonstrēšana, un mirklī sarkanais stikla pikucis skatītāju acu priekšā pārvēršas traukā vai figūriņā, kurus turpat var iegādāties; Burano salu ar tās gleznaino ciematiņu,  kopš XVI gs. ievērojams ar tur veidotajām mežģīnēm un Torčello salu, kur saglabājusies senākā lagūnas celtne (no VII gs.) – Bizantijas laikmeta Sv. Asuntas Marijas baznīca. Uz salas ir vēl viena bizantiešu stila celtne – astoņstūrainā Santa Foska bazilika.
Pēc ekskursijas brīvais laiks.

4. diena (pirmdiena)

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu. Lidojums uz Rīgu.

Izmaksas

Viesnīcas kategorija 1 personai

3* viesnīca:

  • No   619.00 EUR  (2-vietīgā numurā)
  • Uz pieprasījuma (1-vietīgā numurā)

4* viesnīca:

  • No   676.00 EUR (2-vietīgā numurā)
  • Uz pieprasījuma (1-vietīgā numurā)

5* viesnīca:

  • No   776.00 EUR (2-vietīgā numurā)
  • Uz pieprasījuma (1-vietīgā numurā)