Cena no 534 €

Vīne tiek uzskatīta par Eiropas sirdi, kurā Jūs neatstās svētku sajūta jebkurā gadalaikā. Vīnē var apskatīt gan greznas pilis, gan koptus parkus un dārzus, gan romantiskas vecpilsētas ieliņas.

Cena no 534 EUR

Vīne tiek uzskatīta par Eiropas sirdi, kurā Jūs neatstās svētku sajūta jebkurā gadalaikā. Vīnē var apskatīt gan greznas pilis, gan koptus parkus un dārzus, gan romantiskas vecpilsētas ieliņas. Tā ir pilsēta, kas atrodas Donavas krastos, zaļai kaklarotai līdzīgo Vīnes mežu ieskauta. Dzejnieku un muzikantu pilsēta, spoža, bet ļoti mājīga, dzīvespriecīga un domīga. Lieliska un mūžīga pilsēta… Vīne.  Pateicoties gleznu galerijām, koncertzālēm un visā pasaulē slavenajai Operai Vīne jau sen kļuvusi par kultūras centru Eiropā.
Vakaros Vīne vilina tūristus ar daudzām labas apkalpošanas kultūras kafejnīcām un restorāniem, kur Jūs varat novērtēt Austrijas virtuvi, pilnībā sajust neatkārtojamo Vīnes atmosfēru. Naktsklubi, bāri, varietē un kazino padarīs Jūsu atpūtu vēl jautrāku un neaizmirstamāku.

1.diena. Piektdiena

Lidojums Rīga-Vīne. Sagaidīšana Vīnes lidostā un transfers uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks.

2.diena. Sestdiena

Brokastis viesnīcā. 14:30 sākas apskates ekskursija pa Vīni  ar Šonbrunas pils apmeklējumu (apm. 3 h). Ekskursijas laikā iepazīsiet nozīmīgākos vēstures un arhitektūras pieminekļus: Kārļa baznīcu (Karlskirhe) un Votivkirhe, greznās Ringštrāses ēkas, Operu, Parlamenta un Rātsnama ēkas, Mākslas un Vēstures muzeju ēkas, Vīnes Universitātes ēkas, arhitektūras meistardarbu – Hundertvasera projektēto māju, Mocarta, Bēthovena un Štrausa pieminekļus. Apskatīsiet arī Belvederes pils kompleksu, redzēsiet izklaides parku Prāters, kur atrodas visvecākais panorāmas rats. Tālāk jūs gaida Šonbruna. Iepazīšanos ar Habsburgu dinastijas vasaras rezidenci sāksiet ar šī pils-muzeja parādes apartamentiem. Pils cieši saistīta ar tādiem ievērojamiem Habsburgu dinastijas vārdiem kā Marija Terēza, Francs Jozefs un viņa sieva Elizabete, tautā dēvēta par Sisi. Pēc pils apmeklējuma neliela pastaiga pils parkā, kas veidots baroka stilā. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks

3.diena. Svētdiena

Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai ekskursija „Vīnes mežs” (papildu samaksa, 14:30 – 18:00). Ekskursija sākas ar braucienu uz Vīnes meža dienviddaļu, kur Jūs apmeklēsiet Hailigenkroicas klosteri, kas celts 12.gs. Apskatīsiet Maierlingas mednieka namiņu, kurā pašnāvību izdarīja  Austrijas imperatoru ģimenes vienīgais dēls, princis Rūdolfs. Tālāk pastaiga pa gleznaino kūrortpilsētiņu Bādeni pie Vīnes un jaunā vīna degustācija. Vinotēkas apmeklējums. Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks.

4.diena. Pirmdiena

Brokastis. Transfers uz lidostu. Reiss Vīne – Rīga.

Izmaksas

Cenā ir iekļauts

  • Aviopārlidojums Rīga-Vīne-Rīga ekonomiskajā klasē
  • Lidostu nodokļi
  • Dzīvošana 4 dienas / 3 naktis izvēlētajā viesnīcā
  • Brokastis viesnīcā
  • Transfers lidosta-viesnīca-lidosta
  • Ekskursija pa Vīni krieviski runājoša gida pavadībā
  • Medicīniskā apdrošināšana

Cenā nav iekļauts

  • Ekskursija „Vīnes mežs” 56 EUR pieaugušajam, 31 EUR bērnam