no 449 EUR

18.11.2017.
Parma ir galvaspilsēta Itālijas ziemeļu reģionam un provincei, kuras ražojumus pazīst ikviens. Katrs ir dzirdējis par Parmas šķinķi un sieru, par Verdi un Lambordžini.

1.diena: Rīga – Parma

Izlidošana no Rīgas lidostas 18.11.2017. plkst.6:00

7:45 Ierašanās Parmas lidostā, transfērs uz viesnīcu.

Brīvais laiks vai 9:00 Parmas pilsētas apskates ekskursija (40 EUR)

Ekskursija kājām no viesnīcas
Ekskursijas laikā iepazīsimies ar būtiskākajiem Parmas pilsētas tūristu apskates objektiem.
Izstaigāsim pilsētas centrālo daļu, bet galveno vērību pievērsīsim Parmas katedrālei, kas skaitās viena no skaistākajām romāņu stilā būvētajām reliģiska rakstura celtnēm Po upes ielejā ar slavenajām Koredžio un Antelami gleznām un tās astoņstūraino 12. gs. baptistēriju, kas darināts no Veronas rozā marmora.
Pēc tam dosimies uz Pilota pili, kur galvenais apskates objekts būs Farnēzes teātris. Tas pilnībā būvēts no koka un ir speciālistu sevišķi novērtēts kā pirmais teātris pasaulē, kurā bija iespējas likt pārvietoties atsevišķiem skatuves posmiem. (Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Parmas katedrālē, baptistērijā un Farnēzes teātrī)

Ekskursijas ilgums ~3 stundas.

2.diena:

Brīvais laiks vai ekskursija par papildus samaksu Verdi teātris, Verdi villa un November Porc tirdziņš (95 EUR)

10:00 izbraukšana no viesnīcas
Netālu no Parmas atrodošā Busseto un tās apkārtnes ciemati būs interesanti visiem, kam patīk Džuzepes Verdi mūzika. Ekskursijas laikā apskatīsim divas ar komponista daiļradi un dzīvi saistītas vietas – Verdi teātri, kas 1865. gadā inaugurēts par godu skaņradim un Villa Verdi – māja, kurā Verdi pavadīja lielu daļu no savas dzīves. Māju Verdi iegādājās 1848. gadā un pēc viņa nāves to nemainīgā kārtībā uzturēja viņa radu ģimene. Tieši šeit vislabāk var izjust komponista personības divējādo dabu – Verdi kā ģēnijs un Verdi kā vienkāršs mirstīgais.
Pēcpusdienā paredzēts brīvais laiks lauksaimniecības produktu tirdziņā- festivālā  “November porc” .
Tirgus nosaukums radies 2002. gadā pēc Parmas pārstāvju viesošanās Vācijā un October fest apmeklējuma. (transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Verdi teātrī, Villa Verdi un pusdienas ( vīns un ūdens iekļauts)

Ekskursijas ilgums  ~7 stundas

3.diena:

Brīvais laiks vai eksursija par papildus samaksu Gastronomijas tūre un Torrekjara pils (105 EUR)

10:00 no viesnīcas
Ekskursijas sākumā paredzēta viesošanās un degustācija fermā, kur tiek ražots slavenais Parmezano siers. Varēsim redzēt dažas no siera gatavošanas fāzēm vienlaikus novērtējot siera darinātāju meistarību. Šeit sieru varēs arī iegādāties. Tālāk apmeklēsim vīna darītavu un varēsim uzzināt vīna ražošanas procesu. Vīnu šeit varēs arī iegādāties.
Pēc tam viesosimies fabrikā, kur tiek darināts slavenais Parmas šķiņķis jeb prošuto. Te apskatīsim daļu no ražošanas procesa un vizītes noslēgumā šķiņķi varēs arī iegādāties.
Pēc pusdienām apmeklēsim Torrekjara pili. Tā izvietojusies Apenīnu piekalnē un apjozta ar vīnogulāju dārziem, un piedāvā brīnišķīgus skatus gan uz ieleju gan pilsētu. Šeit apskatīsim arī iekštelpas, kas ir vienas no vislabāk saglabātajām visā reģionā.

(Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un degustācija Parmazāna siera ražošanas fermā, ieejas maksa un degustācija vīna darītavā, ieejas maksa un pusdienas ar vīnu Prošuto šķiņķa ražošanas fabrikā, ieejas maksa Torrekjara pilī. )

Ekskursijas ilgums ~7 stundas

17:45 Trasfērs uz lidostu.

Izlidošana no Parmas lidostas 20.11.2017. plkst.20:00

Cenā iekļauts: 

  • Lidojums Rīga – Parma – Rīga
  • Bagāža
  • Nakšņošana viesnīcā (Starhotel Du Parc 4*)
  • Jaunā gada vakariņas un izklaides ekskursijas
  • Brokastis

Cenā nav iekļauts: 

  • Apdrošināšana
  • Papildus ekskursijas
  • Ēdienreizes un dzērieni, kas nav iekļauti
  • Dzeramnaudas
  • Viss kas nav iekļauts sadaļā “Cenā iekļauts”