Cena no 1831 €

Beidžinga, Siaņa, Čžanczjacze, šanhaja – iepazīsti Ķīnas burvīgo dabu un iespaidīgos arhitektūras pieminekļus!

Cena no 1831 EUR

Viņu augums – trīs metri, zila āda, bet sejas līdzīgas kaķiem. Viņu planēta Pandora atrodas neskaitāmus gaismas gadus no Zemes. Viņu cilti sauc Na Vi. Pandora ir ļoti skaista zeme, tās lielākā daļa klāta džungļiem, kalni karājas gaisā, augi aug tumsā, zvēri un putni ir ļoti spēcīgi un plēsīgi. Bet cilvēks elpot uz šīs planētas nevar. Vajadzīga maska. Tikai ar Avatar programmas palīdzību var mainīt savu izskatu un „uzvilkt” speciāli izaudzētu ķermeniī, nokļūt uz Pandoras un kļūt tādi kā viņi…

Esot šajā ķermenī apziņa un tagad jūs spējat to vadīt. Lai ieraudzītu Na Vi pasauli, vajag kļūt par Avataru un pabūt Pandorā. Lai ieraudzītu lidojošos kalnus, jums jādodas ceļojumā uz Ķīnu! Vienā no intervijām filmas „Avatars” režisors Džeims Kamerūns teica: „Ceru, ka publika izies no kinoteātriem sakot: „Es ne tikai noskatījos filmu, es tajā pabiju.”” Mēs ejam vēl tālāk. Mēs piedāvājam PABŪT starp Lidojošajiem kalniem!

1.diena. Beidžinga

Ierašanās Beidžingā, pilsētā, kurai ir vairāk kā 3000 gadu. Tikšanās lidostā ar krievu valodā runājošu gidu un transfērs uz 4* viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, pusdienas viesnīcā. Pēc pusdienām Beidžingas  apskates ekskursija, kuras laikā apmeklēsiet pasaulē lielāko – Tjaņmeņas laukumu (Debesu miera laukumu) – Ķīnas nācijas sirdi, imperātoru ziemas pili (1406 – 1420 g.) aizliegtajā pilsētā Gugun. Gugun ir visvērtīgākais piļu komplekss Ķīnā, tā ir bijusi 24 Min un Cin dinastijas imperātoru rezidence. Pēc tam apskatīsim Debesu templi (1420 g.) – vienu no lielākajiem Ķīnas vēstures pieminekļiem, kas ekskistē jau vairāk kā 500 gadus. Pēc tam dosimies uz tibetiešu medicīnas centru un izbaudīsim tējas ceremoniju. Vakariņas ķīniešu restorānā
“Pekinas pīle”.

2.diena. Beidžinga – Siaņa

Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm dosimies pie pasaules arhitektūras lielākā pieminekļa, kura celtniecība sākās 3.gadsimtā p.m.ē. – dosimies apskatīt Lielo Ķīnas mūri (8851.8 km). Pēc mūra apskates būs pusdienas un tad apmeklēsim nefrīta fabriku – Pekinas muzejveikalu, kur aizraujuši pastāstīs par akmens vēsturi un parādīs izgatavošanas procesu, kā arī parādīs daudz interesantus veidojumus. Eksistē paruna “ Zeltam ir augsta cena, nefrīts ir nenovērtējams”. Vēlāk apskatīsim olimpiskos objektus: Beidžingas Nacionālo stadionu “Putna ligzda” un ūdens sporta veidu centru “Ūdens klubs”. Transfers uz dzelzceļa staciju, nakts brauciens kupejā uz Siaņu.

3.diena. Siaņa

Ierašanās Siaņā – pirmajā Ķīnas galvaspilsētā un vienā no četrām senākajām pasaules pilsētām (Siaņa, Roma, Kaira, Atēnas). 13 dinastiju imperatoru galvaspilsētas vēsture ir vairāk kā 3100 gadus sena. Tikšanās dzelzceļa stacijā ar krievu valodā runājošu gidu un transfers uz 4* viesnīcu, izmitināšanās un brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm dosimies apskatīt Min ēras pilsētas sienu. No sienas paveras ainaviska panorama uz vecpilsētu ar skatu uz zvanu un Bungu torni. Tanu dinastijas laikā celtā siena, kad pilsēta bija Ķīnas galvaspilsēta ir vienīgā pilsētas siena, kas saglabājusies. Pēc tam apskatīsim  Lielo savvaļas zosu pagodu (652.g.) – vienu no Siaņas zināmākajām būvēm.  Ilgu laiku šī pagoda bija Ķīnas augstāko ēku sarakstā un šodien tā joprojām ir viens no galvenajiem pilsētas skatu objektiem. Šī pagoda ir viens no vecākajiem budistu tempļiem Ķīnas teritorijā. Pēc tam apskatīsim zīda fabriku un dosimies pusdienās.

4.diena. Siaņa – Čžanczjacze

Pēc brokastīm viesnīcā mēs dosimies uz Cjiņu dinastijas pirmā imperātora  kapenēm, kur mēs apskatīsim slavenā Ķīnas imperātora Cjiņa Šihuana Terakotas armiju. Imperātors sāka Lielā ķīnas mūra celtniecību un 221.gadā p.m.ē.bija pirmais apvienotās centralizētās Ķīnas imperators. Pēc ekskursijas pusdienas, pēc tam pastaiga pa centrālo laukumu. Transfers uz lidostu un izlidošana uz Čžanczjacze – nacionālo parku, kurš ir slavens ar savu fantastisko, mistisko skaistumu. Ilgu laiku parks bija pasaulei nezināms un tikai 1922.gadā to ievietoja UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Šeit atrodas meži, ainaviski ezeri, ūdenskritumi, upes un kanjoni, bet visplašāk pazīstami ir Vulingjuanas kalni, kas, kā runā bija Pandoras lidojošo kalnu prototips Džeimsa Kamerona filmā “Avatars”. Ielidošana. Tikšanās ar krievu valodā runājošu gidu un transfers uz viesnīcu. Izmitināšanās.

5.diena. Čžanczjacze

Brokastis viesnīcā, pēc tam brauciens ar funikulieri (2 virzienos) līdz neticamajiem “Avatara” kalniem
(Czjaņkuņčžu kalnu  “Dzeltenais akmens”). Pēc ekskursijas pusdienas un pastaiga pa tīrāko un skaistāko pasaules kanjonu – “ Zelta pātaga”.

6.diena. Čžanczjacze – Šanhaja

Brokastis viesnīcā un numuriņu atbrīvošana. Pēc tam pacelšanās ar liftu uz “Simts drakonu” virsotni, kas atrodas Czjaņkuņčžu kalnos, ekskursija pa Czjaņkuņčžu kalniem un nolaišanās ar funikulieri lejup. Pēc tam pusdienas un ekskursija pa Āzijas lielāko alu “Dzeltenais pūķis”. Atgriešanās pilsētā un vakariņas. Transfers uz lidostu un izlidošana uz Šanhaju. Pēc ielidošanas transfers uz 4* viesnīcu un izmitināšanās.

7.diena. Šanhaja

Brokastis viesnīcā, pēc tam dosimies ekskursijā, kuras laikā apskatīsim Prieka dārzu (Jujuan parku), kas Ķīnā tiek dēvēts par “Slavenāko Dienvidaustrumu parku” . Parks pirmo reizi tika izveidots 1559.gadā Minu dinastijas laikā, bet 1577.gadā (minu dinastijas laikā) tas tika paplašināts un kļuva par izmēros lielu arhitektūras ansambli. Tālāk mūsu ceļš ved uz Nefrīta Budas templi – Šanhajas slavenāko budistu templi, kurā atrodas unikāla Budas  statuja, kas izgriezta no viena vesela baltā nefrīta gabala. Pēc ekskursijas pusdienas un pērļu fabrikas apmeklēšana. Tālāk mēs pastaigāsimies pa megapolises centrālo ielu – Nankinlu.

Visbeidzot mēs apmeklēsim televīzijas torni “Austrumu pērle” – vienu no izcilākajiem pilsētas mūsdienu tempļiem, Šanhajas apskates objektu, Ķīnas straujās attīstības simbolu. Televīzijas tornis ir augstākais Āzijā un trešais augstākais pasaulē. Torņa ēka atrodas pilsētas jaunajā rajonā – Pudunā.

8.diena. Šanhaja

Pēc brokastīm viesnīcā  transfers uz lidostu un izlidošana mājup ar spilgtiem iespaidiem.

Viesnīcas

Izmaksas

Cena 1 personai EUR

2-vietīgā numurs 1-vietīgs numurs bērnam 2-12 g.

ar 2 pieaugušajiem

1831 1973 Pēc pieprasījuma

Cenā iekļauts

 • Aviobiļete Rīga – Beidžinga Šanhaja – Rīga ekonomiskajā klasē ar lidostu nodokļiem
 • 7 naktis viesnīcās saskaņā ar programmu
 • Ēdināšana – brokastis viesnīcās – zviedru galds, atbilstoši programmai
 • Ieejas biļetes un ekskursijas saskaņā ar programmu
 • Transferi ar krievu valodā runājošu gidu atbilstoši programmai
 • Ekskursijas krievu valodā runājoša gida pavadībā, ieskaitot ieejas biļetes saskaņā ar programmu
 • Ceļojuma medicīniskā un nelaimes gadījumu apdrošināšana

Cenā nav iekļauts

 • Dzeramnaudas gidiem, šoferiem un viesnīcu darbiniekiem
 • Ekskursijas, kas nav iekļautas programmā
 • Personīgie tēriņi
 • Ēdienreizes, kas nav norādītas programmā
 • Papildu naktis Beidžingā vai citur pēc izvēles
 • Ķīnas vīzas noformēšana
 • Viss, kas nav iekļauts sadaļā – cenā iekļauts