Izvēlies savu ceļojumu

Galamērķis

Ceļojuma veids

Ceļojuma laiks

Ceļojuma budžets

Mūsu pieredze – vairāk kā 20 gadus!

Tūrisma aģentūra SIA “Baltatour” dibināta 1994.gadā. 21 gada laikā esam ieguvuši stabilas pozīcijas Latvijas tūrisma aģentūru vidū.  SIA “Baltatour”, kā viena no pirmajām kompānijām, reģistrējās Latvijas republikas Ekonomikas ministrijas tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datu bāzē (TATO) ar numuru TATO-2010-3. Klientu drošībai klientu iemaksātā nauda ir apdrošināta ADB Gjensidige Latvijas filiāle.

Baltatour ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas nodrošina visu veidu atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Baltatour piedāvā aviobiļetes, viesnīcu rezervēšanu, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, transfera pakalpojumus, ekskursijas un iepazīšanas ceļojumus, automašīnu nomu, kruīzus, motivējošas programmas, grupu braucienu organizēšanu, dažādu pasākumu ieejas biļešu iegādi, . Atpūtai tiek piedāvāti nedēļas nogales ceļojumi, atpūtas braucieni ar čarterreisiem, kāzu un medusmēneša ceļojumi, SPA tūres un atpūta kūrortos veselības uzlabošanai, eksotiskie ceļojumi, ceļojumi aktīvās atpūtas cienītājiem, ceļojumi ģimenēm ar bērniem, sporta pasākumu un koncertu apmeklēšana, atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.


Sadarbības partneri

Aviokompānijas

airBaltic, Lufthansa, SAS, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Turkish Airlines, KLM, Air France, LOT, Swiss, Qatar Airways, Singapore Airlines, Emirates, Etihad Airways, Finnair, Aeroflot, British Airways, u.c.;

 

Prāmju un kruīzu kompānijas

Tallink Silja, Costa Cruises, MSC Cruises, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea u.c.;

Autobusu satiksmes kompānijas

LuxExpress, Eurolines, Ecolines, u.c.;

Dzelzceļa satiksmes kompānijas

Deutche Bahn, Trenitalia, SNCF, Renfe, Thalys, TGV, u.c.;

Auto nomas

Avis, Europcar, Sixt, Hertz;

Apdrošināšanas kompānijas

BAN, Seesam, Ergo, Gjensidige Latvijas filiāle


Mēs labprāt uzklausām klientu vēlmes un cenšamies tās īstenot, piemeklējot visizdevīgākos risinājumus gan tuvu, gan tālu ceļojumu plānošanā. Mūsu darbinieku personīgā pieredze apceļojot pasauli no Norvēģijas līdz Dienvidāfrikai un no Čīles līdz Ķīnai ir labs pamats apgalvot, ka varam jums ieteikt, palīdzēt izvēlēties nākamā ceļojuma galamērķi. Lai būtu vēl zinošāki, mēs apmeklējam starptautiskus tūrisma gadatirgus citās valstīs, piedalāmies izzināšanas braucienos profesionāļiem.

Mēs vēlamies, lai ikviens jūsu ceļojums būtu iedvesmojošs, spārnotu jūs jaunām idejām un dotu spēku tās realizēt.

Juridiskais nosaukums: SIA Baltatour

Reģistrācijas Nr. 40003196546
Juridiskā adrese: Kr.Valdemāra iela 38 – 206-2, Rīga LV-1010
Tālr.: +371 67 216444
Fakss: +371 67 243100
e-pasts: balta@baltatour.lv

Dibināts: 1992.gada 16.maijā kā SIA “Tūrisma aģentūra Balta”.